WP_20160228_006_1

Š .m. Vasario 28 d. Panevėžyje vyko 5-12 klasių  Respublikinės Lietuvos mokyklų 2015-2016 m. m. žaidynių finalinės šachmatų varžybos. Marijonų komanda užėmė II-ąją vietą. Varžybose dalyvavo 18 komandų. Sveikiname šiuos moksleivius: Paulių Pultinevičių (8b kl.), Arną Žukauską (Ib gimn. kl.), Augustą Vaškevičių (7a kl.) ir  Simoną Ambraziejūtę (6b kl.).

Mokinius lydėjo kūno kultūros mokytoja K. Plūkaitė.

WP_20160228_011  WP_20160228_014

Mug3

Vasario 26 dieną gausus būrys mūsų gimnazistų lankėsi parodų ir kongresų centre ,,Litexpo“ vykstančioje   17-oje   tarptautinėje   Vilniaus     knygų   mugėje,   kurios   tema   ,,Personažas   ieško autoriaus“.   Mokiniai   turėjo   galimybę   susipažinti   su   knygų   gausa.   Kai   kurie   pabendravo   su mėgstamų knygų autoriais,  įsigijo jų knygų ir džiaugėsi autografais. Taip pat mokiniai dalyvavo renginiuose,   kurie   vyko   šiemet   dvigubai   išaugusioje   Muzikos   salėje,   susitiko   su   mėgstamais muzikantais,   dainininkais,   klausėsi   jų   atliekamų   kūrinių.   Jaunesnieji   mokinukai   užsuko   ir   į kūrybines   dirbtuves.   Namo  visi   grįžo   kūrybiškai   nusiteikę.   Išvyką   organizavo   lietuvių   kalbosmokytoja   R.Dragūnevičienė,   mokinius   lydėjo   mokytojos   I.Čeplikienė,   L.Kiverienė   ir A.Gudauskienė.

Mug   Mug2

DSC_0139   DSC_0127

DSC_0064   DSC_0193

Karaliauius_apie_1850_mIG2406

2016 metų  vasario 8 dieną Marijampolės savivaldybėje, R. Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje,  įvyko 26 - oji mokinių istorijos olimpiada. Jos tema - "Mažoji Lietuva - istorinis regionas 16 - 20 amžiuje". Olimpiadoje dalyvavo šeši marijonų gimnazijos mokiniai. Savivaldybės mokyklų tarpe III gimn. klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo IIIb kl. mokinė Augustė Deniušytė. Ji pakviesta dalyvauti respublikinėje Lietuvos  mokinių istorijos olimpiadoje, kuri vyks Klaipėdoje balandžio 22 - 23 dienomis. IV gimn. klasių grupėje trečiąją vietą laimėjo Paulius  Juškauskas, o I gimn. klasių grupėje trečią vietą laimėjo Gabija Vidrinskaitė.  Pagyrimo raštu buvo apdovanota IIIb kl. mokinė Gabrielė Dukevičiūtė

Istorijos mokytoja L. Grinkienė

Skaityti daugiau

Japonų patarlė sako, kad viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi.
Na, o gimnazijos pradinių klasių mokytojos atrankos komisijos narių  patirtis kalba, kad yra gausus būrys pedagogių, norinčių dirbti su būsimais  pirmokais, todėl pasirinkti nėra taip paprasta. Sveikiname Ligitą Vadopalienę, kuri nuo šių metų rugsėjo 1 dienos  pradės darbą Marijonų gimnazijoje ir mokyklinio gyvenimo mokys mažiausius - pirmokėlius. Mokytojos  Ligitos nuomone, svarbiausia kaip  su kiekvienu mokiniu pasiekti maksimalių rezultatų, bei kuo kūrybiškiau ir jautriau liestis prie mažos širdelės.

Vadopaliene_L

Skaityti daugiau

2016 m. vasario 15 dieną Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje įvyko Suvalkijos krašto dr. Juozo Petro Kazicko programavimo ir IT konkursai. Tarp nugalėtojų -  ir mūsų gimnazistai. Plačiau apie tai skaitykite:

foto20150309_14

tapinas

Susitikimas su A.Tapinu vyks mūsų gimnazijoje kovo 8 d. 12 val.  Dalyvauti kviečiami vyresniųjų klasių moksleiviai, kolegos, gimnazistų tėveliai...

Skaityti daugiau

"Štai: laimė turėti TAVE,/visados virš manęs pasilenkusią..."

(Just.Marcinkevičius)

DSC_0080   DSC_0086

Vasario 12 dieną marijonų gimnazijoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Dienai paminėti. Antrosios gimnazijos klasės mokiniai, vadovaujami istorijos mokytojos L. Grinkienės, parengė skaidres apie Lietuvos Nepriklausomybės 1918 m. Vasario 16 - osios Akto Signatarus bei kitus įžymius istorinius faktus, susijusius su Lietuvos Valstybės Nepriklausomybe. Mokiniai  pristatė signatarų veiklos indėlį kuriant tarpukario Nepriklausomą Lietuvą, įdomias biografines žinias apie Lietuvių tautos patriarchą J. Basanavičių,  aplinkybes, kaip buvo sukurti Lietuvos valstybės simboliai. Rengino vedančioji minėjimą užbaigė  poeto J.Marcinkevičiaus žodžiais : "Apkabinkime vienas kitą, nesumindžiokime skruzdės...", kurie privertė susimąstyti apie šiandieną. Šventinį koncertą parengė muzikos mokytoja J. Stražnickaitė, o šventinę aplinką sukurti padėjo technologijų mokytoja L. Mieldažytė.

DSC_0062   DSC_0078

{flv}100{/flv}

rajono_ol

2016 m. vasario 10 d. Petro Armino pagrindinėje mokykloje vykusiame 65-osios matematikos olimpiados savivaldybės etape prizines vietas laimėjo šie mokiniai:
5 klasių grupėje Ignas Vasiliauskas (5b kl.) užėmė I vietą,
6 klasių grupėje Povilas Žvirblis (6b kl.) - II vietą,
7 klasių grupėje Monika Lekeckaitė (7b kl.) - I vietą ir Mykolas Kralikas (7b kl.) - III vietą.
I gimn. kl. grupėje Giedrė Jurevičiūtė (Ia gimn. kl.) laimėjo II vietą,
III gimn. kl. grupėje Domantas Tamašauskas (IIIb gimn. kl.) - I vietą ir Aivaras Verbalis (IIIa gimn. kl. ) - III vietą,
IV gimn. kl. grupėje Tadas Žaliauskas (IVb gimn. kl.) - I vietą ir Matas Kaminskas (IVa gimn. kl. ) - III vietą.
Ačiū moksleiviams ir jų matematikos mokytojoms A. Beinakaraitienei ir A. Gudauskienei.

Skaityti daugiau

2016 m. vasario 8 d. Sūduvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Marijampolės savivaldybės etapas, kuriame mūsų gimnazijos mokinė Gabija Januškevičiūtė (II gimn. kl.) tekstilės darbų grupėje užėmė III vietą.
Sveikiname Gabiją ir jos mokytoją L. Mieldažytę.

IMG_20160212_115445