Erasmus + K2 strateginių partnerysčių projektas „A Shared Reading Time In Europe“

2016 m. rugsėjo pirmąją dieną mūsų gimnazijoje pradėtas vykdyti daugiašalis Erasmus+ K2 strateginių partnerysčių projektas „A Shared Reading Time in Europe“, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo mainų paramos fondas. Projekto trukmė – 3 metai.
Marijonų gimnazija vykdys bendras veiklas su mokyklomis iš Ispanijos (Instituto de Educacion Secundaria la Creueta), Airijos (Loreto Community School), Vokietijos (Erich-Gutenberg-Berufskolleg Koeln, Belgijos (College SAint Louis) ir Suomijos (Pyoron Koulu, Kuopio). Projekte dalyvauja 30 mūsų gimnazistų ir 9 mokytojai.
Projekto metu bus kuriama laikraščių serija įvairiomis jaunimui aktualiomis temomis. Veiklos tikslas – skatinti moksleivių raštingumą, motyvaciją daugiau skaityti, mokytis užsienio kalbų, gerinti IT ir socialinius įgūdžius, plėsti akiratį susipažįstant su įvairiomis kultūromis, ugdyti jaunimo toleranciją bendraujant su bendraamžiais iš kitų šalių.
Pirmasis projekto susitikimas, kurio metu sulauksime 37 mokinių ir mokytojų iš mūsų mokyklų partnerių, vyks spalio 1-8 dienomis Marijonų gimnazijoje.

Projekto koordinatorė Daiva Miliauskienė

Projekto straipsniai:

Projekto puslapis

ERASMUS+ projekto susitikime Airijoje

ERASMUS+ Daugiašalis projektas Marijonų gimnazijoje

Ketvirtojo projekto Erasmus + susitikimo Vokietijoje pristatymas

Ketvirtasis ,,Ersamus+: A Shared Time For Reading In Europe“ projekto susitikimas

Erasmus + projekto Ispanijoje pristatymas

Erasmus+: A Shared Time for Reading in Europe

Trečiasis susitikimas „Erasmus+: A Shared Time for Reading in Europe“

Antrasis projekto Erasmus+ susitikimas Belgijoje

ERASMUS+ Daugiašalis projektas Marijonų gimnazijoje