Gabija, Nikolė, Nerilė ir Arnas rugsėjo pabaigoje dalyvavo penktajame ERASMUS+ projekto susitikime Airijoje. Patirtais įspūdžiais jie mielai dalinosi su gimnazistais amazon prime filme herunterladen wie lange verfügbar. Anot Nerilės, tai buvo  nuostabi ir nepakartojama patirtis ir galimybė  plačiau susipažinti su šios šalies mokykla. Gimnazistė  trumpai apžvelgė Airijos ir Lietuvos mokyklų panašumus ir skirtumus adp dateienen. Nikolei  vertingiausias atradimas – kūrybinio rašymo dirbtuvės, pareikalavusios iš dalyvaujančiųjų iniciatyvumo ir kūrybiškumo. Gabija labiausiai džiaugėsi parsivežtomis idėjomis kūrybiniams darbams iš medžio, o keptų pyragėlių skonį dar ir dabar jaučia burnoje popcorn time gratis downloaden mac. Nikolė parsivežtą airiškų pyragėlių receptą su bendraklasėmis jau išbandė technologijų pamokoje.  Arnas pasakojo įspūdžius iš įvairių pažintinių –  edukacinių išvykų springer complete book download. Linksmiausi dalyvių  prisiminimai – iš airių šokio pamokų.

Šis  projektas  – unikali galimybė patirti įsimintiną gyvenimo nuotykį windows 10 herunterladen verknüpfung erstellen. Mokiniai mokosi kalbų, dalijasi gerąja patirtimi ir  gauna stiprų impulsą tobulėti, keistis.