Marijampolės marijonų gimnazija
ERASMUS+ projekto patirtys

ERASMUS+ projekto patirtys

Gabija, Nikolė, Nerilė ir Arnas rugsėjo pabaigoje dalyvavo penktajame ERASMUS+ projekto susitikime Airijoje. Patirtais įspūdžiais jie mielai dalinosi su gimnazistais. Anot Nerilės, tai buvo  nuostabi ir nepakartojama patirtis ir galimybė  plačiau susipažinti su šios šalies mokykla. Gimnazistė  trumpai apžvelgė Airijos ir Lietuvos mokyklų panašumus ir skirtumus. Nikolei  vertingiausias atradimas – kūrybinio rašymo dirbtuvės, pareikalavusios iš dalyvaujančiųjų iniciatyvumo ir kūrybiškumo. Gabija labiausiai džiaugėsi parsivežtomis idėjomis kūrybiniams darbams iš medžio, o keptų pyragėlių skonį dar ir dabar jaučia burnoje. Nikolė parsivežtą airiškų pyragėlių receptą su bendraklasėmis jau išbandė technologijų pamokoje.  Arnas pasakojo įspūdžius iš įvairių pažintinių –  edukacinių išvykų. Linksmiausi dalyvių  prisiminimai – iš airių šokio pamokų.

Šis  projektas  – unikali galimybė patirti įsimintiną gyvenimo nuotykį. Mokiniai mokosi kalbų, dalijasi gerąja patirtimi ir  gauna stiprų impulsą tobulėti, keistis.