Šių metų rugsėjo 26 – spalio 3 dienomis keturi Marijampolės marijonų gimnazijos mokiniai, lydimi projekto koordinatorės, anglų kalbos mokytojos Daivos Miliauskienės ir technologijų bei ekonomikos mokytojos Linos Mieldažytės, dalyvavo ERASMUS+ projekto „A Shared
Reading Time in Europe“ susitikime Airijoje, Loreto Community mokykloje mappen downloaden uit icloud.
Svarbiausias savaitės akcentas– imitacinė spaudos konferencija, kurioje dalyvavo mokiniai iš Lietuvos, Airijos, Belgijos, Ispanijos, Vokietijos ir Suomijos microsoft outlook free windows 7. Projekto dalyviai turėjo pristatyti straipsnius apie sportą, politiką, ekonomiką, kultūrą, tradicinius valgius. Konferencijos metu buvo galima užduoti klausimų, patarti, ką būtų galima patobulinti herunterladen.
Projekto metu aplankytos gražiausios šalies vietos: Fanad švyturys, Portsalon paplūdimys, Sliabh Liag – viena aukščiausių jūros uolų Europoje, Donegal miestelis, Glebe galerija, Glenveagh nacionalinis parkas skins download. Taip pat lankytasi Airijos mokinių pamokose, kuriose Marijonų gimnazistai aktyviai dalyvavo.
Paskutinę vizito dieną projekte dalyvaujantys mokiniai kartu kūrė rankdarbius, kepė airiškus pyragaičius „Scones“, dalyvavo kūrybinio rašymo užsiėmimuose, įgijo airiško futbolo „Gaelic“ pagrindus plugin wordpress downloaden. Vakare laukė baigiamasis koncertas, kurio metu mokiniai ir mokytojai atskleidė savo talentus. Galiausiai visiems buvo įteikti sertifikatai.
Mokiniai ilgai negalės pamiršti patirtų įspūdžių, juk įgyta tiek daug- patobulintos anglų kalbos žinios, užmegztos naujos pažintys Download ipad mail attachment. Sukaupta patirtis leis sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų, tobulėti.
Nikolė Baltušytė, IIa gimnazijos klasės mokinė