Kovo 30 d. 11 val. į šv. arkangelo Mykolo mažąją baziliką (už durų palikdami kasdienybės šurmulį) kasmetinėms Gavėnios rekolekcijoms susirinko Marijonų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Šios rekolekcijos kvietė į susitikimą su Dievu per gyvenimo patirties įvertinimą ir dalijimąsi, šlovinimą, vadovaujamus apmąstymus ir liturgiją.
Rekolekcijas vedė ir apie dėmesį artimui kalbėjo gimnazijos kapelionas kun. Piotr Wojtonis MIC. Jo išsakytos mintys apie susikaupimą, Dievo meilę, rodant ją šalia esančiam, vertė susimąstyti ir prisiminti kasdieniniuos moksluos ir  darbuos užmirštamą paprastą atsidavimą ir nuolankumą.
Šventovės tyla ir kapeliono žodžiai padėjo atsiverti vidinei tylai, kur galima išgirsti švelnų, labai asmeniškai kiekvienam prabylantį Dievo balsą.
Vėliau buvo aukojamos šv.Mišios .

p1130718p1130719p1130721p1130731

biologija1

Kovo 22 - 24 d. Klaipėdos Simono Dacho progimnazijoje (Kuršių a. 2/3, Klaipėda) vyko 45-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada.
Už gerą užduočių atlikimą  9-ųjų  klasių grupėje IGNAS KRIAUČIŪNAS   parsivežė PAGYRIMO RAŠTĄ.

Sveikiname Igną ir jo mokytoją Jūratę Žiūrienę !

biologija2

Kovo 22 d. Moksleivių kūrybos centre vyko Marijampolės savivaldybės Rusų
kalbos meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazistės.
9-10 klasių grupėje I vietą laimėjo Eleonora Samsonaitė (II b gimn. kl.), o
11-12 klasių grupėjė II vietą laimėjo Ugnė Barauskaitė ( III a gimn. kl. ).

Sveikiname Eleonorą ir Ugnę bei jų mokytoją Violetą Adomaitienę !

rusu

zeme

Dovanok savo šypseną, ŽEME, —
Ją pamerksiu į vakaro tylą
Kaip mažą ir trapią gėlę.
Begalinius laukus —
Tavo akis — prisiminsiu,
Iš lėto slenkantį nerimo debesį,
Tavo ašarų lietų, skruostus man plaunantį,

geografija1
Kovo 13 d.  mūsų gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių Marijampolės savivaldybės centralizuota geografijos olimpiada .
I vietas laimėjo    PAULIUS SUBAČIUS (6 a kl.)
                                  IGNAS KRIAUČIŪNAS ( I a gimn. kl.)
         III vietas    -       PAULINA ŠALAŠEVIČIŪTĖ ( 7 b kl.)
                        TADAS ŽALIAUSKAS (8 b kl.)
          Sveikiname laimėtojus bei jų mokytoją Marytę Šlekienę !

geografijos olimpiados prizininkai

Skaityti daugiau

Kovo 14 d.  Jono Totoraičio pagrindinėje mokykloje vyko Marijampolės savivaldybės mokinių kompiuterinio raštingumo konkursas. Prizines vietas užėmė ir mūsų gimnazijos mokiniai .

I vietas      -       GVIDAS  NEVESKAS ( 6 b kl.)
                        PAULINA ŠALAŠEVIČIŪTĖ (7 b kl.)
II vietas     -       MATAS KAMINSKAS   (7 a kl.)
                        POVILAS SVITOJUS ( II a gimn. kl.)
                        PAULA KUNDRECKAITĖ ( III b kl.)
III vietą     -       NARVYDAS LABUTIS ( I b gimn. kl.)

Sveikiname prizininkus ir jų IT mokytoją Liną Rentelienę!

Skaityti daugiau

Kovo 8-10 d. Vilniuje vyko 50-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Joje dalyvavo IVa klasės abiturientas LINAS BRAUKYLA, kuris parsivežė PAGYRIMO RAŠTĄ. Sveikiname Liną !

Skaityti daugiau

PAVASARIO (VELYKŲ) ATOSTOGOS Visų klasių mokiniams prasideda balandžio 2 d., baigiasi balandžio 6 d. Į pamokas reikia ateiti balandžio 10 d., antradienį.

Papildomos atostogų dienos gimn. IV klasių mokiniams – balandžio 10 ir 11 d.

Gimnazijos administracija

Kovo 11-oji yra atgimusios Lietuvos šventė, jos garbės ir orumo atkūrimo diena
 kovo11

TAVE mes, TĖVYNE, širdy išnešiosim
Ir nuolatos šauksim, ir nuolat kartosim:
Tai mes TAVO kūno gyvoji dalis!

Jonas Aistis

p1130593p1130603p1130611p1130623p1130631p1130638p1130650

aktorius1

Vasario 28 d. gimnazijoje  svečiavosi profesionalus klasikinių kūrinių skaitovas aktorius Raimundas Lukšas. Jis 6-7 klasių moksleiviams skaitė  fragmentus  iš Antuano de Sent-Egziuperi knygos ,,Mažasis princas’’. Moksleivių dėmesį prikaustė ,,Mažojo princo“ pasaulis, paįvairintas žaismingais piešiniais. Pradžiugino aktoriaus talento jėga, nuoširdus bendravimas .

aktorius lukas