Kovo 4 d. Marijampolės savivaldybės organizuotame meninio skaitymo konkurse mūsų gimnazijos 8 a klasės mokinė Rugilė Navickaitė užėmė III vietą . Kovo 16 d. K.Donelaičio draugijos Marijampolės skyrius organizavo raiškiojo skaitymo konkursą „Sveiks, svieteli, margs“

zemes_idena
Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris.Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Skaityti daugiau

Kovo 24 d. Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko Marijampolės savivaldybės rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovės. I vietą užėmė Ugnė Barauskaitė ( II a klasė).Ugnė skaitė M.Prišvino apsakymą ,,Kalbantis kovas‘‘. II vietą užėmė Eleonora Samsonaitė ( II b klasė), skaičiusi I.A.Krylovo pasakėčią ,,Varna ir lapė‘‘. Sveikiname Ugnę ir Eleonorą bei jų mokytoją Violetą Adomaitienę !

Skaityti daugiau

Balandžio 7-9 dienomis Vilniuje, Jėzuitų gimnazijoje, vyko Lietuvos mokinių 59-oji fizikos olimpiada. Joje dalyvavo penki ir mūsų gimnazijos auklėtiniai : Aidas Kaminickas ( I a kl.), Simonas Kireilis ( I a kl. ), Adomas Venčkauskas ( II a kl.), Mantas Kaminickas ( II b kl. ), Linas Braukyla ( III a kl.) . III laipsnio diplomu ir bronzos medaliu apdovanotas Simonas Kireilis , o Linas Braukyla – Padėkos raštu. Sveikiname gimnazistus ir jų mokytoją Rasą Motūzaitę !

jezus
Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

„Mes žinome, kad, prisikėlęs iš numirusių, Kristus daugiau nebemiršta; mirtis jam nebeturi galios“ (Rom 6, 9).

Pabuskime visi, prikelkim sielas, vien meilei, laimei

būkim atviri - paspauskime rankas.

Būkim dosnūs, tvirti, nesipykime ir nesipiktinkime, švęskime šv. Velykas taip, kad savyje pajustume atsinaujinimą.

Lai Kristaus Prisikėlimo šviesa tepasiekia

visų mūsų širdis !

Pakilaus šventų Velykų džiaugsmo!

„Mes žinome, kad, prisikėlęs iš numirusių, Kristus daugiau nebemiršta;

mirtis jam nebeturi galios“ (Rom 6, 9).

Prasidėjo DIDŽIOJI SAVAITĖ.

Pačios svarbiausios šios savaitės dienos - Didysis tridienis:

ketvirtadienis, penktadienis ir Velyknaktis

(naktis iš šeštadienio į sekmadienį).

Ši savaitė vadinama Didžiąją,

nes per ją paminimi didieji mūsų tikėjimo slėpiniai.

Didysis ketvirtadienis - ypatinga diena. Rytą šventinami aliejai, o vakare švenčiamos Paskutinės Vakarienės mišios. Tai Eucharistijos įsteigimas ir perdavimas Jo galios mokiniams. Todėl ketvirtadienį taip pat minimas kunigystės įsteigimas. Liturginių drabužių spalva balta. Po garbės himno nustojama groti

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

ašara Dievo aky

Lietuva ką tu veiki

nieko tavęs neprašau

tik nenutildama

šauk volunge šauk ąžuole

akmeniu kelio gale

Just. Marcinkevičius

1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.

Kovo 9-oji – GAVĖNIOS pradžia

„Krikščionybės didybė yra ta,

kad ji ieško ne dieviškų vaistų nuo kančios,

o dieviškojo jos reikalingumo.“

Simone Weil

Gavėnia - dvasinio atsinaujinimo metas

Gavėnia - tai metas, kai mes esame kviečiami stabtelėti ir apmąstyti, suvokti bei pripažinti savo žmogiškosios prigimties trapumą ir pažeidžiamumą, nes mes vieni patys esame slpni ir bejėgiai, o su Dievu - stiprūs ir galingi. Pripažindami, kad buvome klydę, atgauname tai,

Skaityti daugiau

Vasario 9 d. vyko Užgavėnės - linksmybių metas Užgavėnės - viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Seni žmonės sakydavo - jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi.

Skaityti daugiau

Kovo 3 d. gimnazijoje buvo vedamos integruotos pamokos. I –II klasių gimnazistams ,,Lytiškumas ir vaisingumas‘‘ , III klasių gimnazistams ,, Požiūriai į lytiškumą‘‘. Lektorė Marijampolės šeimos centro direktorė Lina Braukylienė.