Prašymas leisti dalyvauti atrankoje
    Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija
    Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija
    Gyvenimo aprašymas
    Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija
    Buvusių darboviečių rekomendacijos (pageidautina)
Dokumentus registravimui prašome pateikti  gimnazijos raštinėje iki 2015 06 18 adresu: J. Bendoriaus g. 11, Marijampolė. Raštinės darbo laikas - kasdien, šiokiadieniais, 8.00-17.00 val.
Pasiteirauti galima telefonu 8-343- 59276, el. paštu info@mmgimnazija.lt
Reikalavimus atitikę pretendentės (-ai) bus kviečiami į pokalbį gimnazijoje 2015 06 19 d. asmeniškai sutartu laiku.
Galutinis sprendimas dėl priėmimo į darbą pretendentėms (-ams) bus paskelbtas 2015 m. birželio mėn. 19 d.

Mokiniai, įstoję į 5 klasę

2. Lekeckaitė Monika
  3. Vyšniauskaitė Adrija

DĖMESIO !!!

Priimtų į penktąsias it kitas klases mokinių sąrašas bus paskelbtas gimnazijos svetainėje birželio 8 d. , pirmadienį .

DĖMESIO !!!

Reikalavimai pretendentėms (-ams):
  • LR Švietimo ir mokslo ministro 2014m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtinti kvalifikaciniai reikalavimai.
  • Katalikiškos mokyklos koncepcijos išmanymas, moralinis įsipareigojimas ugdyti vaikus gimnazijos išpažįstamose katalikiškojo tikėjimo, artimo meilės, bendruomeniškumo ir pilietiškumo vertybėse.
  • Buvusių darboviečių rekomendacijos (pageidautina)
Dokumentus registravimui prašome pateikti  gimnazijos raštinėje iki 2015 06 18 adresu: J. Bendoriaus g. 11, Marijampolė. Raštinės darbo laikas - kasdien, šiokiadieniais, 8.00-17.00 val.

Pasiteirauti galima telefonu 8-343- 59276, el. paštu info@mmgimnazija.lt

Reikalavimus atitikę pretendentės (-ai) bus kviečiamos į pokalbį gimnazijoje 2015 06 19 d. asmeniškai sutartu laiku.

Skaityti daugiau

Marijonų gimnazija nuo 2015 09 01 priims į darbą pilnu etatu nuolatiniam darbui pradinių klasių mokytoją.Reikalavimai pretendentėms (-ams):
  • Buvusių darboviečių rekomendacijos (pageidautina)
Dokumentus registravimui prašome pateikti  gimnazijos raštinėje iki 2015 06 10 adresu: J. Bendoriaus g. 11, Marijampolė. Raštinės darbo laikas - kasdien, šiokiadieniais, 8.00-17.00 val.Pasiteirauti galima telefonu 8-343- 59276, el. paštu info@mmgimnazija.lt Dokumentus nurodytu adresu prašome pristatyti asmeniškai, siųsti registruotu laišku arba elektroniniu paštu.Reikalavimus atitikę pretendentės (-ai) bus kviečiamos į pokalbį gimnazijoje 2015 06 11 d. asmeniškai sutartu laiku.Galutinis sprendimas dėl priėmimo į darbą pretendentams bus paskelbtas 2015 m. birželio mėn.  12 d.

Vaikystės spalvos 2015“

Gegužės 28 dieną gimnazijos choras, merginų vokalinis ansamblis ir skudutininkų ansamblis (vadovė Jurgita Stražnickaitė) dalyvavo Marijampolės savivaldybės mokyklų tradiciniame sakralinės muzikos ir dainų festivalyje „Vaikystės spalvos 2015“, skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Festivalyje pasirodė 300 choristų iš trylikos savivaldybės mokyklų. Pirma renginio dalis vyko šv. arkangelo Mykolo bazilikoje. Buvo aukojamos šv. Mišios už vaikus, giedamos giesmės. Vėliau dalyvavome eisenoje. Festivalis persikėlė į Poezijos parką. Čia chorai atliko bendras dainas. Kadangi 2015 – Etnografinių regionų metai, mūsų gimnazijos merginų vokalinis ansamblis šventės dalyvius pasveikino lietuvių liaudies daina „Per girią girelę“, o skudutininkų ansamblis pagrojo lietuvių liaudies šokį „Klumpakojis“.

Džiaugiamės populiarindami sakralinę, chorinę ir liaudies muziką.

P1130182P1130194P1130203P1130217