Marijampolės savivaldybės mokyklų tradicinis sakralinės muzikos ir dainų festivalis

Vaikystės spalvos 2015“

Gegužės 28 dieną gimnazijos choras, merginų vokalinis ansamblis ir skudutininkų ansamblis (vadovė Jurgita Stražnickaitė) dalyvavo Marijampolės savivaldybės mokyklų tradiciniame sakralinės muzikos ir dainų festivalyje „Vaikystės spalvos 2015“, skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Festivalyje pasirodė 300 choristų iš trylikos savivaldybės mokyklų. Pirma renginio dalis vyko šv. arkangelo Mykolo bazilikoje. Buvo aukojamos šv. Mišios už vaikus, giedamos giesmės. Vėliau dalyvavome eisenoje. Festivalis persikėlė į Poezijos parką. Čia chorai atliko bendras dainas. Kadangi 2015 – Etnografinių regionų metai, mūsų gimnazijos merginų vokalinis ansamblis šventės dalyvius pasveikino lietuvių liaudies daina „Per girią girelę“, o skudutininkų ansamblis pagrojo lietuvių liaudies šokį „Klumpakojis“.

Džiaugiamės populiarindami sakralinę, chorinę ir liaudies muziką.

P1130182P1130194P1130203P1130217