Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas
Kovo 10 d. gimnazijoje vyko iškilmingas minėjimas – koncertas,

skirtas – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti .

Pati mieliausia man – Tėvynė mano !
Ir jos kalba man skamba tartum varpas.
Visi jos žodžiai manyje gyvena...
Tėvynė mano – Lietuva – jos vardas.

Birutė Jurkonytė – Petkevičienė

DSC_0010DSC_0022DSC_0031DSC_0048DSC_00511558545_1096707350346730_3486297003913870672_n(1)11025873_1096707547013377_9073430333210623499_oDSC_0002[1]DSC_0054[1]

Skaityti daugiau

                                           Vyko Geografijos olimpiada

 

 

Kovo 3 dieną RYTO pagr. mokykloje vyko 27-oji Lietuvos mokinių  Marijampolės savivaldybės etapo geografijos olimpiada, kurioje puikiai sekėsi mūsų abiturientams.

IGNAS KRIAUČIŪNAS tapo absoliučiu nugalėtoju ir užėmė I  vietą. 

EGLĖ ZUBRIŪTĖ   užėmė III vietą,  o

 

AISTĖS BRUSOKAITĖS pasiekimai  

taip pat puikūs.

 

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją Laimutę Guogienę !

DSC_0001[1]

Skaityti daugiau

                                 

                                  Vyko Geografijos olimpiada

 

 

Kovo 3 dieną RYTO pagr. mokykloje vyko 27-oji Lietuvos mokinių  Marijampolės savivaldybės etapo geografijos olimpiada, kurioje puikiai sekėsi mūsų abiturientams.
IGNAS KRIAUČIŪNAS tapo absoliučiu nugalėtoju ir užėmė I  vietą. 

EGLĖ ZUBRIŪTĖ  III vietą,  o AISTĖS BRUSOKAITĖS pasiekimai  taip pat puikūs.

 

                                     Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją Laimutę Guogienę!

Skaityti daugiau

Rinkimų savaitė !


Kovo 2 – 6 dienomis  gimnazijoje vyks  naujo mokinių prezidento rinkimų savaitė.

PIRMADIENĮ antrosios ilgosios pertraukos metu Aktų salėje vyks agitacinės kandidatų kalbos.


KETVIRTADIENĮ visų pertraukų metu Aktų salėje vyks balsavimas.


PENKTADIENĮ antrosios ilgosios pertraukos metu Aktų salėje vyks dabar esančios mokinių prezidentės Gretos ataskaita ir atsisveikinimas su Jumis bei naujo mokinių prezidento inauguracija.


Skaityti daugiau

                      Marijonų gimnazijos šachmatininkai treti Lietuvoje

 

Kovo 1 d. Panevėžyje vyko Lietuvos mokinių Respublikinės Olimpinio festivalio  5-12 klasių mokinių šachmatų finalinės varžybos.Varžybose dalyvavo 20 komandų, tarp jų ir Marijonų gimnazijos komanda:

Paulius Pultinevičius 7 b kl. , Arnas Žukauskas 8 c kl. , Augustas Vaškevičius 6 a kl.  ir Paulina Markevičiūtė 8 ckl.

 Marijonų gimnazijos komanda iškovojo  3-ąją vietą.

 

Sveikinam jaunuosius šachmatininkus ir jų mokytoją Kristiną Plūkaitę!

securedownload (1)securedownload (2)

securedownloadSkaityti daugiau

Daugiausia talentų mokosi Marijonų gimnazijoje

 

Vasario 24 d. 16 val. Marijampolės kultūros centro Dailės galerijoje vyko 2014 m. gabių mokinių pagerbimo šventė.

Tokia šventė organizuojama antrą kartą. Iiškilmėse dalyvavo mokslo, muzikos, dailės jaunieji talentai, jų pedagogai bei tėvai.
Marijampolės savivaldybės vadovai šalies ir tarptautinių olimpiadų, konkursų nugalėtojams bei jų mokytojams įteikė atminimo dovanų, padėkojo už lavinamus gabumus ir palinkėjo siekti dar daugiau.

Bene daugiausia mokslo talentų praėjusiais metais sužėrėjo mūsų, Marijonų gimnazijoje.

Abiturienas Ignas Kriaučiūnas (mokyt. Laimutė Guogienė) Lietuvos geografijos olimpiadoje laimėjo I vietą;

vienuoliktokas Tadas Žaliauskas (mokyt. Alvydas Beinakaraitis) Respublikinėje matematikos olimpiadoje iškovojo III vietą .

O devintoko Kristijono Samuolio pasiekimai bene patys įspūdingiausi. Gimnazistas iš Argentinoje vykusios tarptautinės gamtos mokslų olimpiados parsivežė bronzos medalį (mokyt. Rasa Motūzaitė, Irena Rakutienė, Jūratė Žiūrienė).

Marijonų gimnazijos penktokas  ir Muzikos mokyklos antrokas Justinas Pliskus (fortepijonas) laurus skynė net šešiuose konkursuose (mokyt. Giedrė Stanionienė).

Meras Vidmantas Brazys jauniesiems talentams palinkėjo: „Nepamirškite skaityti. Ateis laikas, kai mes gailėsimės, kad viską atidavėme kompiuteriams“.

Seimo narys Albinas Mitrulevičius mūsų gimnazistui Kristijonui Samuoliui, iš olimpiados Argentinoje į Marijampolę parvežusiam bronzos medalį, padovanojo vardinį laikrodį. Taip pat Kristijonui ir jo mokytojoms įteikė Padėkos raštus bei jauniesiems talentams, jų pedagogėms padovanojo išvyką į Kauno muzikinį teatrą.

„Talentai neturi sienų, jie matomi visur“, – sveikindama visus susirinkusius sakė Marijampolės savivaldybės administracijos viešųjų ryšių tarnybos vyr. specialistė Danguolė Micutienė.

          Didžiuojamės savo auklėtiniais, mokytojais  ir jų  pasiekimais.

download (2)download (9)download (10)download (11)download (12)download (14)download (15)download (16)download (17)download (18)talentai


Skaityti daugiau

Vyko Istorijos olimpiada

 istorija26

Vasario 24 d. Rimanto Stankevičiaus pagr. m-kloje  vyko 25 –oji Lietuvos mokinių Marijampolės savivaldybės etapo istorijos olimpiada, kurioje dalyvavo ir Marijonų gimnazistai.

I vietą laimėjo:

 Ignas Kriaučiūnas ( IV a gimn. kl. );

Augustė Deniušytė (II b gimn. kl.).

II vietą laimėjo:

Gabrielė Dukevičiūtė  (II b gimn. kl.).

III vietą laimėjo:

 Eglė Zubriūtė  (IV b gimn. kl.);

 Deividas Mozūraitis ( IV b gimn. kl.)  ;

Ainoras Kurtinaitis (III b gimn. kl.) .

 

Sveikinam gimnazistus laimėtojus bei jų mokytoją Laimą Grinkienę!

Skaityti daugiau

Jaunieji marijampoliečiai savo miestui padovanojo

VIRTUALŲ MIESTO GIDĄ

 

Nedaugelis Lietuvos miestų gali pasigirti turintis unikalią programėlę mobiliesiems telefonams, skirtą vienoje vietoje rasti visą informaciją miestiečiams ir miesto svečiams. O štai jaunieji marijampoliečiai sukūrė programėlę „Miesto Meniu“. Čia lengvai susigaudys norintys gerai praleisti laiką, skaniai pavalgyti, rasti tinkamą viešbutį ar išsikviesti taksi.  Apps‘as skirtas tiems, kurie neturi daug laiko ieškoti informacijos, pabirusios interneto platybėse, ir nori viską rasti nedelsiant. Programėlė, išleista dar tik vasario pradžioje, bet jau gana populiari tarp marijampoliečių.

K+rybin+ komanda


Programėlės idėjai tapti realybe padėjo neseniai Marijampolėje atsidariusi ,,Jaunųjų inovatorių bazė”, kurioje ir vyksta visas kūrybinis procesas – komanda diskutuoja, programuoja ir renka įvairiausią informaciją. ,,Miesto Meniu” kūrimas pareikalavo daug pastangų ir laiko: dar vasarą pradėta vystyti idėja vartotojus pasiekė tik šį mėnesį, tačiau kūrybinė komanda jau dabar įsitikinusi, kad artimiausiu metu galime tikėtis programėlės patobulinimų. „Miesto Meniu“ – nekomercinis produktas, prie kurio kūrimo prisideda tik jauni Marijampolėje besimokantys žmonės.

512


,,Miesto Meniu” galima rasti daugybę naudingos informacijos: artėjančių renginių, lankytinų vietų, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų, transporto ir kt. išsamius aprašymus. O programėlėje įdiegti žemėlapiai palengvins vartotojų paieškas. Pasitelkdami originalų dizainą ir naujausius technologinius sprendimus programėlės kūrėjai kuria tokį produktą, kuriuo naudotis yra ne tik naudinga, bet ir smagu. Projekto vadovas Matas Kaminskas tikisi, kad programėlė bus naudinga ne tik marijampoliečiams, bet ir miesto svečiams: ,,Programėlėje visą informaciją galima rasti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis. Ne be reikalo programėlės šūkis yra ,,Virtualus Miesto Gidas” – tikimės, kad ji bus ne tik marijampoliečių, bet ir turistų vedlys, be abejo, daug paprastesnis ir išsamesnis nei popierinis žemėlapis”. Jaunasis programuotojas yra užtikrintas, kad jo komandai pavyko sukurti produktą, kuris bus populiarus tarp Marijampolės gyventojų ir atvykstančių svečių. Komandą sudaro Marijampolėje besimokantys studentai ir moksleiviai, kuriems svarbu, kokiame mieste jie gyvena.

10838158_783562148365499_6314609766386865228_o


Taigi, nuo šiol visą aktualiausią informaciją apie Marijampolę galime rasti vienoje vietoje – programėlėje „Marijampolės miesto meniu“. Įsivaizduokite: daugiau nebereikia ieškoti įdomesnių vietų, kur pavalgyti ar praleisti laisvą laiką, interneto platybėse. Jums tereikia parsisiųsti „Miesto meniu“ ir patiems įvertinti. Apps‘ą rasite Google Play parduotuvėje.

Miesto meniuMiesto meniu 2nr4

 

 

Skaityti daugiau