Jau įpusėjo I pusmetis. Tikriausiai tėveliams kyla įvairių klausimų dėl vieno ar kito mokomojo dalyko.

Todėl 2014 m. lapkričio 19 d. (trečiadienį) kviečiame visus mokinių tėvelius apsilankyti gimnazijoje ir pabendrauti su jūsų vaikus mokančiais mokytojais.

Atvirų durų popietės laikas:

17.00 val. – 19.00 val.

Administracija

Vyko Europos Kyokushin karate čempionatas

Lapkričio 8 d. Kauno sporto halėje vyko Europos Kyokushin karate čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų I b klasės gimnazistas PAULIUS LIUTKEVIČIUS. Jis kovėsi U16 grupėje ir užėmė 2-ąją vietą. Sveikiname Paulių su laimėjimu.

16-mečių čempionato rungties varžybose dalyvavo 154 sportininkai iš 28 valstybių:

Andoros, Austrijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Bulgarijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Gruzijos, Ispanijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Moldovos, Nyderlandų, Norvegijos, Rumunijos, Slovakijos, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vengrijos ir Vokietijos.

Europos čempionatas šiemet turėjo vykti Vakarų Ukrainos didmiestyje Lvove, tačiau dėl nestabilios situacijos šalyje teisę rengti varžybas ukrainiečiai birželį perleido Lietuvai. Kitos pirmenybės vyks kitų metų pavasarį Varšuvoje (Lenkija).

Skaityti daugiau

Respublikinės medžioklės parodos piešiniai ir jų autoriai: spausti čia

Įdomieji eksperimentai KTU

Lapkričio 7 dieną gimnazijos 8b ir 8c klasės moksleiviai lankėsi Kauno Technologijų universitete ir Moksleivių laboratorijoje stebėjo įdomiuosius eksperimentus. Užsiėmimo metu susipažino su elektros srovės tekėjimu įvairiose terpėse, fluoresencija ir jos pritaikymu praktikoje. Pagrindinis Moksleivių laboratorijos tikslas – skatinti Lietuvos moksleivius domėtis fizikos, chemijos mokslais ir supažindinti su praktiniu šių mokslų pritaikymu.

Už šią kelionę moksleiviai dėkingi Karjeros planavimo būrelio mokytojai Ingai Čeplikienei.

Aštuntokų ekskursija po Lietuvą
Spalio 24d. 8 a klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Daivos Miliauskienės ir istorijos mokytojos Laimos Grinkienės, vyko į ekskursiją. Kelionės metu mokiniai apsilankė Jaskonyse, kur stebėjo, kaip yra kepamas tradicinis lietuviškas šakotis bei patys galėjo kepti klasės šakotį. Pasigardžiavę šakočiu ir arbata vyko į Dzūkijos nacionalinius parkus (Marcinkonius ir Zervynas), kur apžiūrėjo seniausias Lietuvoje sodybas,  pasivaikščiojo po kaimo apylinkes. Vėliau aštuntokai pabuvojo prie Ūlos akies. Vakare pavargę, bet pilni įspūdžių mokiniai grįžo namo. Už nuostabią ir turiningą ekskursiją aštuntokai dėkoja savo klasės auklėtojai.

Gabija Vidrinskaitė

IMG_0222IMG_0234IMG_0241IMG_0243IMG_0283

Skaityti daugiau

Ankstyvą spalio 18-osios šeštadienio rytą, kai visos pievos dar baltavo nuo pirmosios

rudenio šalnos, II ir III gimnazijos klasių mokiniai su mokytojomis Inga Čeplikiene ir Rima

Dragūnevičiene išsiruošė į Vilnių patobulinti savo gebėjimų ir pasisemti naujų žinių.

Mykolo Romerio universitete Socialinių technologijų fakulteto dekanė prof. dr. Leta

Dromantienė sveikinimo žodžiu pradėjo pirmąjį Moksleivių karjeros planavimo akademijos

renginį „Savęs pažinimas ir karjeros planavimas“.

Psichologijos instituto lektorės dr. Laura Ustinavičiūtė ir dr. Natalija Norvilė kelias valandas

betarpiškai bendravo su mokiniais, uždavė nemažai keblių klausimų, kartu su jais ieškojo galimų

atsakymų. Atlikdami praktines užduotis mokiniai išmoko įvardinti savo stipriąsias ir silpnąsias

puses, išskyrė savo asmenines savybes ir išgirdo nemažai vertingų patarimų.

Buvo atsakyta ir į klausimą “Kas tai yra profesinis orientavimas ir kaip tai susiję su karjeros

planavimu?“

Paskanavę studentiškų pietų universiteto valgykloje, kupini gerų įspūdžių, vėlų vakarą sugrįžome

namo.

Skaityti daugiau

Į Tarptautinę jaunių gamtos mokslų olimpiadą, kuri vyks š.m. gruodžio 2-11 dienomis Argentinoje yra kviečiami:
 Vilniaus licėjaus mokinė Ugnė Gaižauskaitė;
Vilniaus tarptautinės Meridiano mokyklos mokinys Aistis Grigas;
Marijampolės marijonų gimnazijos mokinys KRISTIJONAS SAMUOLIS .

Dar kartą sveikiname Kristijoną ir linkime sėkmės Argentinoje !

Kristijonas Samuolis laimėjo bronzos medalį

Rugsėjo 19 d. Rygiškių Jono gimnazijoje vykusioje 6-oje Lietuvos mokinių gamtos

mokslų olimpiadoje KRISTIJONAS SAMUOLIS ( I klasės gimnazistas ) sėkmingai

atliko fizikos, biologijos ir chemijos užduotis ir laimėjo bronzos medalį bei III

Sveikiname Kristijoną bei jo fizikos, chemijos bei biologijos mokytojas !

P1130071(1)P1130074(1)