Balandžio 23 d. Profesinio rengimo centre gimnazijos merginų vokalinis ansamblis (mokytoja

Jurgita Stražnickaitė) dalyvavo Tarptautiniame festivalyje ,,Saulės šypsena - 2015”. Festivalyje

skambėjo lietuvių ir užsienio kompozitorių dainos.  Renginyje taip pat pristatėme savo nupieštą

piešinį (autorė Milda Bujauskaitė 8b kl.), kuris atspindėjo atliekamos dainos tematiką.

P1130100[1]P1130107[1]

Skaityti daugiau

LAURA VAITKEVIČIŪTĖ 6c I vieta Auksinės Kengūros diplomas (mokyt. J. Rupšienė)

DOMINYKAS RAGELIS 8c I vieta Auksinės Kengūros diplomas (mokyt. D. Miliauskienė)

IGNAS GRINIUS 7b II vieta Sidabrinės Kengūros diplomas (mokyt. E. Avižienienė)

IEVA BRAZYTĖ 8c II vieta Sidabrinės Kengūros diplomas (mokyt. O. Leonavičienė)

GABIJA JANUŠKEVIČIŪTĖ Ib II vieta Sidabrinės Kengūros diplomas (mokyt. E. Avižienienė)

MYKOLAS KRALIKAS 6b III vieta Oranžinės Kengūros diplomas (mokyt. E. Avižienienė)

IEVA RAINYTĖ 6c III vieta Oranžinės Kengūros diplomas (mokyt. J. Rupšienė)

ALVYDAS JOKYMAS 8c III vieta Oranžinės Kengūros diplomas (mokyt. O. Leonavičienė)

HAROLDAS PAKALNIŠKIS 8c III vieta Oranžinės Kengūros diplomas (mokyt. D. Miliauskienė)

SAMANTA BORISOVAITĖ IIa III vieta Oranžinės Kengūros diplomas (mokyt. O. Leonavičienė)

kengura

Skaityti daugiau

gimnazijos mokiniai, vertę iš anglų kalbos:

5a VIKTORIJA KVEDARAITĖ (Mokyt. J. Rupšienė)

5a LEILA ŽAGARAITĖ (Mokyt. D. Miliauskienė)

5b JUSTINAS PLISKUS (Mokyt. E. Avižienienė)

7a VILTAUTĖ BURDULYTĖ (Mokyt. E. Avižienienė)

7b GODA RIŠKEVIČIŪTĖ DIDELĖS APIMTIES VERTIMAS (Mokyt. J. Rupšienė)

7b KAROLIS VĖGĖLA (Mokyt. J. Rupšienė)

Skaityti daugiau

Respublikiniame vertimų ir iliustracijų konkurse „Tavo žvilgsnis 2015‘‘ nugalėtojais tapo šie mūsų gimnazijos mokiniai, vertę iš anglų kalbos:

VIKTORIJA KVEDARAITĖ

LEILA ŽAGARAITĖ

(Mokyt. D. Miliauskienė)

JUSTINAS PLISKUS

(Mokyt. E. Avižienienė)

VILTAUTĖ BURDULYTĖ

(Mokyt. E. Avižienienė)

GODA RIŠKEVIČIŪTĖ

DIDELĖS APIMTIES VERTIMAS

KAROLIS VĖGĖLA

ist1

J. Totoraičio progimnazijoje  vyko  Marijampolės miesto 7-8 klasių mokinių  prof. dr.

Jono Totoraičio  vardo istorijos olimpiada ,,Sūduvos krašto istorija 1918-1940 m. "

Marijonų gimnazijos 7 a klasės mokinys Justas Baniulis   laimėjo III  vietą.

Sveikiname Justą bei jo mokytoją Loretą Tolkovienę !

Skaityti daugiau

Balandžio 14 -ąją gimnazijoje  vyko   prevencinės pamokos . Jų metu  atvykęs teismo

medicinos ekspertas kalbėjo  apie rūkymo ir kitų kvaišalų žalą žmogaus organizmui.

Šias pamokas organizavo gimnazijos kapelionas kun. Mindaugas Martinaitis.

P1140035P1140038P1140042

fizikass

Balandžio 9-11 dienomis Alantos technologijos ir verslo mokykloje ( Molėtų rajonas) vyko Lietuvos mokinių 63-ioji Fizikos olimpiada, kurioje Marijampolės miestui atstovavo 3 Marijonų gimnazijos auklėtiniai: D.Tamašauskas, J.Urbas ir K. Samuolis.

Kristijonas Samuolis savo amžiaus grupėje užėmė I vietą ir iškovojo aukso medalį .

Sveikiname Kristijoną ir jo fizikos mokytoją Rasą Motūzaitę !

Skaityti daugiau

Marijonų gimnazijos mokiniai dalyvavo anglų k. Kengūroje .

Dominykas Ragelis (8c), Laura Vaitkevičiūtė (6c) laimėjo Auksinės Kengūros diplomus.
Ieva Brazytė (8c), Gabija Januškevičiūtė (Ib gimn.),Ignas Grinius (7b) laimėjo Sidabrinės kengūros diplomus.
Ieva Rainytė (6c),Mykolas Kralikas (6b), Alvydas Jokimas (8c), Haroldas Pakalniškis (8c), Samanta Borisovaitė (IIa gimn.) laimėjo Oranžinės kengūros diplomus.

Sveikiname mokinius bei juos ruošusias anglų k. mokytojas.

Skaityti daugiau

Parodos atidaryme ir Marijonų vokalinis ansamblis

Balandžio 10 dieną mūsų gimnazijos merginų vokalinis ansamblis (mokytoja Jurgita Stražnickaitė) koncertavo parodos ,,Jurgeli, meistreli” atidaryme Marijampolės kultūros centre.

P1130051P1130057P1130062