Vasario 5 d. Lietuvos televizija (LTV) pradėjo rodyti laidų ciklą „Ateities profesija“. Laidos bus rodomos sekmadieniais nuo 17 val. 15 min.

Skaityti daugiau

MOKINIŲ IR JŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI! DĖL ŠALČIO Jei oro temperatūra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į gimnaziją gali nevykti 5 klasių mokiniai. Esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai - 6-8 ir gimnazijos I-IV klasių mokiniai. Kadangi oro temperatūra įvairiuose Marijampolės rajonuose svyruoja, vieni mokiniai į pamokas atvyksta, kiti – ne. Nežiūrint į atvykusiųjų mokinių skaičių, pamokos gimnazijoje vyksta. Gimnazijos administracija

Dėmesio!

2012-02-02 – 2012-02-05 gimnazija nedirbs dėl šalčio.

2012-02-02 – 2012-02-
05 gimnazija nedirbs dėl
šalčio.

Administracija

Skaityti daugiau

Sausio 28 dieną su dienraščiais Kauno diena, Vilniaus diena ir Klaipėda pasirodė žurnalas „Kur studijuoti?“.  Jei nespėjote paskaityti popierinio varianto, žurnalą galima skaityti nemokamai internete:

Žurnale visa aktuali informacija apie studijas Lietuvoje ir užsienyje, interviu su švietimo ministru, patarimai, ko ieško darbdaviai, bei kaip išgyventi universitete.

Skaityti daugiau

Sausio 27 d. Marijampolėje vyko 60-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados miesto - rajono etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų 14 auklėtinių.

Olimpiadoje jaunieji gimnazijos fizikai laimėjo 10  prizinių vietų .

Jei oro temperatūra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė,
į mokyklą gali nevykti 5 klasių mokiniai. Esant 25
laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai – 6–8 ir
gimnazijos I–IV klasių mokiniai.
Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių.
Elektroniniame dienyne vietoje pamokos temos
matysite įrašą ,,Pamoka nevyko dėl šalčio". Mokytojai
gali tos dienos pamokos skiltyje „Užduotis" parašyti, ką
turėtumėte paskaityti ar pasimokyti savarankiškai.

Gimnazijos administracija

gimnazija

MARIJAMPOLĖS MARIJONŲ GIMNAZIJA
SKELBIA MOKINIŲ PRIĖMIMĄ 2012-2013 MOKSLO METAMS
į 5-ąsias, 9-ąsias ir kitas klases

Gimnazija garantuoja:
 aukštą mokinių parengimo lygį nuo 5 iki 12 klasės
 gebėjimų tobulinimą atsižvelgiant į kiekvieno mokinio asmenybę
 saugumą

Informacija teikiama tel. 8-343-59276, o taip pat el. svetainėje http://www.mmgimnazija.lt/

Gimnazijos administracija

Skaityti daugiau

Viešoji įstaiga “Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinis komitetas”, remiamas TEO LT, skelbia konkursą Lietuvos mokyklų vienuoliktokams

Skaityti daugiau

Sausio 20 d. Rygiškių Jono gimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės II etapo 45-oji  Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, kurioje  dalyvavo ir keturi Marijonų gimnazijos moksleiviai.

I vietą laimėjo IGNAS KRIAUČIŪNAS (Ia kl.);
II vietą - NEDA MAIKŠTĖNAITĖ (Ib kl.);
II vietą - IEVA JASIULEVIČIŪTĖ (IIa kl.
Sveikiname prizinių vietų laimėtojus ir jų mokytoją JŪRATĘ ŽIŪRIENĘ.

p1120635
    Ignas Kriaučiūnas