Marijonu_gimnazija_-_kraujas
KVIEČIAME IV GIMN. KLASIŲ MOKINIUS, MOKYTOJUS, VISUS GIMNAZIJOS DARBUOTOJUS, MAMAS, TĖČIUS IR MOČIUTES...VISUS VISUS DALINTIS GYVENIMU!

chemija

2016 m. sausio 22 dieną mūsų gimnazijoje vyko 54-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas (Marijampolės savivaldybės). Jame puikiai pasirodė dauguma mūsų gimnazistų, kuriuos olimpiadai paruošė chemijos mokytoja Irena Rakutienė.

I gimn. klasių grupėje Greta Saldukaitė ir Giedrė Jurevičiūtė užėmė I vietas.

II gimn. klasių grupėje Gustas Dzemyda ir Beatričė Čėplaitė - III vietas.

III gimn. klasių grupėje Augustė Deniušytė - I vietą, Domantas Tamašauskas - II vietą.

IV gimn. klasių grupėje Monika Zdancevičiūtė užėmė II vietą.

Sveikiname mokinius ir jų mokytoją!

logo   univeras
Šiandien, sausio 26 dieną, gimnazijoje vyko Karjeros popietė su Mykolo Romerio universiteto atstovais. Visi II-IV gimn. klasių moksleiviai dalyvavo paskaitose, kurių metu sužinojo, kaip teisingai susikurti e-tapatybę, kaip svarbu žmogui išsaugoti savo vertę ir orumą, kaip nepasimesti mokesčių gausoje ir tapti tikru įmonės vadovu. Ypač daug naudingos informacijos apie priėmimą į aukštąsias mokyklas moksleiviams suteikė priėmimo skyriaus vadovas Saulius Bugailiškis. Dėkojame jam, Dr. Mariui Laurinaičiui ir Dr. Lukui Giriūnui už įdomiai bei informatyviai praleistą laiką ir tikimės, kad tokios popietės taps tradicinėmis mūsų gimnazijoje.
marius_laurinaitis   saulius_bugailikis
lukas_girinas
Nuotraukose: Dr. Marius Laurinaitis, priėmimo skyriaus vadovas Saulius Bugailiškis ir Dr. Lukas Giriūnas

biologija1
2015 m. gruodžio mėn. gimnazijoje pirmą kartą vyko 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiada.
5 klasių nugalėtojais tapo:
Dana Augulevičiūtė (5b kl.) – I vieta,
Ignas Vasiliauskas (5b kl.) – II vieta,
Kristupas Kurminas (5a kl.) – III vieta.
6 klasių nugalėtojais tapo:
Vakarė Smelstoriūtė (6a kl.) – I vieta,
Emilė Uleckaitė (6a kl.) – II vieta,
Matas Dabulevičius (6a kl.) – III vieta.
7 klasių mokiniai dalyvavo negausiai, nugalėtoju tapo Augustas Vaškevičius (7a kl.).
Visi mokiniai apdovanoti diplomais, o visi dalyviai – paskatinamaisiais prizais.
biologija_st
2016 m. sausio 15 d. R. Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko Marijampolės savivaldybės turo biologijos olimpiada. Joje dalyvavo 5 mūsų gimnazijos moksleiviai:
Monika Zdancevičiūtė (IV gimn. kl.) – I vieta,
Rokas Kireilis (IV gimn. kl.) – IV vieta,
Otas Tumelis (III gimn. kl.) – I vieta,
Kamilė Gabrevičiūtė (II gimn. kl.) – II vieta,
Gustas Dzemyda (II gimn. kl.) – III vieta.
Sveikiname biologijos mokytoją J. Žiūrienę ir moksleivius.

english

Š. m. sausio 13 dieną Marijampolės savivaldybėje įvyko Lietuvos mokinių anglų (užsienio) kalbos olimpiada, kurioje Aneta Nevulytė (IIIb gimn. kl.) užėmė III vietą. Sveikiname Anetą ir jos anglų k. mokytoją O. Leonavičienę.

zvaizd_atsp1
Konkursas “Žvaigždžių atspindžiai 2016” – tai Marijampolės mokinių parlamentinės grupės šeštą kartą suorganizuotas projektas, kurio metu dainuojantys jaunieji atlikėjai ir grupės turi galimybę parodyti savo talentą ir garsinti mokyklos vardą. Šio projekto tikslas – skatinti talentingus moksleivius aktyviai dalyvauti popamokinėje veikloje, supažindinti su projektų užkulisiais, renginių organizavimu.
Šių metų sausio 22 d. konkurso finale dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos komandos. Labai džiaugiamės ir sveikiname Laurą Sniečkutę (IIIb gimn. kl.) bei Gabiją Zdanytę (7a kl.), kurios puikiai pasirodė ir užėmė prizines vietas.
Andriaus Burbos nuotraukos
laura1   laura2
gabija1   gabija2

sausis11   sausis3
Laisvės Gynėjų Dienos 25 - mečio paminėjimą marijonų gimnazija pradėjo 8 valandą ryto pilietine akcija  "Atmintis gyva, nes liudija", kurios metu visuose kabinetuose buvo uždegtos žvakutės, mokiniai tylos minute pagerbė Sausio 13 - osios aukų atminimą. Pirmosios pamokos metu, kol lauke dar tvyrojo prieblanda, istorijos mokytoja L.Grinkienė prie degančio laužo vedė renginį 1, 5, 6, 7b ir II gimn. klasių mokiniams. Mokiniai pajuto to laikmečio dvasią ir išgyvenimus, sužinojo apie nusikalstamus Lietuvai įvykius, dainavo lietuviškas dainas, vaišinosi karšta arbata. Pertraukų metu mokyklos koridoriuje televizoriaus ekrane buvo rodomos skaidrės apie tų dienų  įvykius.
Kūno kultūros mokytoja K. Plūkaitė ir keturi gimnazijos mokiniai dalyvavo simboliniame bėgime nuo Sūduvos gimnazijos  iki senųjų kapinių, kuriose palaidotas R. Juknevičius. Jo kapą taip pat aplankė ir 7c klasės mokiniai su auklėtoja L. Tolkoviene bei lietuvių kalbos mokytoja I. Subačiene.

Sausio 12 ir 14 dienomis gimnazijos istorijos mokytojos su 7b, 7c, 8a klasėmis bei Ia ir Ib gimnazijos klasėmis lankėsi kino teatre "Spindulys", kur žiūrėjo filmą "Aš už tave pakalbėsiu". Filme buvo pristatytos septynios jautrios gyvenimo istorijos, pasilikusios sovietinių nusikaltimų gedulo ir laisvės pergalių euforijos paribyje.

sausis7   sausis6
sausis13   sausis4
begikes   sausis2
sausis12

rekol1   rekol2

rekol4   rekol6

rekol3   rekol5

kopos.lt-angelu-giesmes

Kantrybės - nebaigtiems darbams užbaigti,
kūrybinio impulso - naujiems pradėti,
lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos ir
džiugios šventinės nuotaikos
Šventųjų Kalėdų ir
Naujųjų Metų proga!

linutes1   linutes2
Gruodžio 18 dieną marijonų gimnazijos  jaunųjų kūrėjų studiją lankančios moksleivės Kotryna Brusokaitė 6b kl., Ugnė Vasiliauskaitė 6b kl., Nida Bradūnaitė 6 b kl., Gustė Baniulytė 6a kl., Augustė Kavaliauskaitė 6a kl. dalyvavo tradiciniame Marijampolės savivaldybės mokyklų ir Marijampolės kultūros centro  projekte  „Kalėdų belaukiant -2015...“ Jos papuošė kalėdinę eglutę savo rankomis pagamintais kalėdiniais  žaisliukais.
Joms vadovavo technologijų ir  jaunųjų kūrėjų studijos mokytoja Lina Mieldažytė.
Parodą aplankyti galima Marijampolės kultūros centre iki sausio 7 d.
linutes3