Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Susikaupimas laukiant Jėzaus prisikėlimo.

Kovo 30 d. 11 val. į šv. arkangelo Mykolo mažąją baziliką (už durų palikdami kasdienybės šurmulį) kasmetinėms Gavėnios rekolekcijoms susirinko Marijonų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Šios rekolekcijos kvietė į susitikimą su Dievu per gyvenimo patirties įvertinimą ir dalijimąsi, šlovinimą, vadovaujamus apmąstymus ir liturgiją.
Rekolekcijas vedė ir apie dėmesį artimui kalbėjo gimnazijos kapelionas kun. Piotr Wojtonis MIC. Jo išsakytos mintys apie susikaupimą, Dievo meilę, rodant ją šalia esančiam, vertė susimąstyti ir prisiminti kasdieniniuos moksluos ir  darbuos užmirštamą paprastą atsidavimą ir nuolankumą.
Šventovės tyla ir kapeliono žodžiai padėjo atsiverti vidinei tylai, kur galima išgirsti švelnų, labai asmeniškai kiekvienam prabylantį Dievo balsą.
Vėliau buvo aukojamos šv.Mišios .

p1130718p1130719p1130721p1130731