Vilniaus knygų mugė 2016
Mug3

Vasario 26 dieną gausus būrys mūsų gimnazistų lankėsi parodų ir kongresų centre ,,Litexpo“ vykstančioje   17-oje   tarptautinėje   Vilniaus     knygų   mugėje,   kurios   tema   ,,Personažas   ieško autoriaus“.   Mokiniai   turėjo   galimybę   susipažinti   su   knygų   gausa.   Kai   kurie   pabendravo   su mėgstamų knygų autoriais,  įsigijo jų knygų ir džiaugėsi autografais. Taip pat mokiniai dalyvavo renginiuose,   kurie   vyko   šiemet   dvigubai   išaugusioje   Muzikos   salėje,   susitiko   su   mėgstamais muzikantais,   dainininkais,   klausėsi   jų   atliekamų   kūrinių.   Jaunesnieji   mokinukai   užsuko   ir   į kūrybines   dirbtuves.   Namo  visi   grįžo   kūrybiškai   nusiteikę.   Išvyką   organizavo   lietuvių   kalbosmokytoja   R.Dragūnevičienė,   mokinius   lydėjo   mokytojos   I.Čeplikienė,   L.Kiverienė   ir A.Gudauskienė.

Mug   Mug2

DSC_0139   DSC_0127