Vasario 16-osios minėjimas

"Štai: laimė turėti TAVE,/visados virš manęs pasilenkusią..."

(Just.Marcinkevičius)

DSC_0080   DSC_0086

Vasario 12 dieną marijonų gimnazijoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Dienai paminėti. Antrosios gimnazijos klasės mokiniai, vadovaujami istorijos mokytojos L. Grinkienės, parengė skaidres apie Lietuvos Nepriklausomybės 1918 m. Vasario 16 - osios Akto Signatarus bei kitus įžymius istorinius faktus, susijusius su Lietuvos Valstybės Nepriklausomybe. Mokiniai  pristatė signatarų veiklos indėlį kuriant tarpukario Nepriklausomą Lietuvą, įdomias biografines žinias apie Lietuvių tautos patriarchą J. Basanavičių,  aplinkybes, kaip buvo sukurti Lietuvos valstybės simboliai. Rengino vedančioji minėjimą užbaigė  poeto J.Marcinkevičiaus žodžiais : "Apkabinkime vienas kitą, nesumindžiokime skruzdės...", kurie privertė susimąstyti apie šiandieną. Šventinį koncertą parengė muzikos mokytoja J. Stražnickaitė, o šventinę aplinką sukurti padėjo technologijų mokytoja L. Mieldažytė.

DSC_0062   DSC_0078

DSC_0092   DSC_0101