Marijampolės marijonų gimnazija
Projektas ,,Ateities inžinieriai“

Projektas ,,Ateities inžinieriai“

Iniciatyva ,,Kurk Lietuvai” šiais metais jaunimui pasiūlė ypač įdomių projektų, kurie vadinasi ,,Ateities inžinieriai“.

Vienas iš jų vyksta Vilniuje, todėl Ia gimnazijos klasės moksleiviai šiandien ir apsilankė Vilniuje įsikūrusiame ,,Barclays“ operacijų centre bei susipažino su jo veikla. Jie pamatė, kokius įvairius darbus dirba žmonės IT srityje, išgirdo patarimus rengiant CV, ruošiantis darbo pokalbiui. Daugiau kaip dvi valandas trukęs vizitas visai neprailgo ir pilni gerų įspūdžių moksleiviai išvyko į Lietuvos radijo ir televizijos centrą. Tai informacinių technologijų ir telekomunikacijų paslaugas įmonėms ir organizacijoms teikiantis telecentras, kuris taip pat siūlo ir interneto ryšio paslaugas gyventojams su MEZON prekės ženklu bei valdo Vilniaus televizijos bokštą. Galiausiai gimnazistai nuvyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, kuriame susipažino su studijų programomis bei apsilankė mechatronikos ir robotikos bei  medicininės ir  reabilitacinės technikos laboratorijose.

Moksleivius išvykoje lydėjo klasės vadovė I.Čeplikienė ir mokytoja R.Dragūnevičienė.