Marijampolės marijonų gimnazija
6b klasės išvyka į Varšuvą

6b klasės išvyka į Varšuvą

6b klasės tradicija – mokinių ir jų tėvų pažintinė ekskursija mokslo metų pabaigoje, tad gegužės 26 d. aplankėme Lenkijos sostinę Varšuvą,  kuri  UNESCO sąraše turi  daugiausiai saugotinų objektų.  Pamatėme senamiesčio širdį – Karalių rūmus, senojo turgaus aikštes, kurios yra apsuptos Barbakano gynybinių sienų, lankėmės Šv. Jono krikštytojo katedroje ir Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kurioje palaidota lenkų kompozitoriaus F. Šopeno širdis. Mokiniai prie nežinomo kareivio kapo stebėjo, kaip keičiasi garbės sargyba, sužinojo, kas valdo Lenkijos valstybę, grožėjosi Prezidentūros rūmais ir Varšuvos universiteto architektūriniu ansambliu. Labiausiai mokinius sudomino Koperniko muziejus, kuriame jie susipažino su stichiniais gamtos reiškiniais, galėjo pabūti skęstančio laivo kapitonais,  pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo. Kelionė mokiniams ir jų tėveliams paliko daug įsimintinų akimirkų.

Kl. vadovė L. Grinkienė