KTU siūlomos mokymosi galimybės

Gruodžio 13 dieną 8 klasių gimnazistai lankėsi Kauno Technologijos universitete. Universiteto atstovai papasakojo apie mentorystės programas, studijų kryptis, kaip pasirinkti tinkamą studijų programą. Ypač įdomu buvo įvairiose laboratorijose: termodinamikos ir šilumos mainų, inžinerinės mechanikos tyrimų, dinamikos. Studentų projektų laboratorijoje patys studentai pademonstravo ir pristatė savo įvykdytus projektus. Ekskursijos pabaigoje gimnazistai išgirdo matematikos ir gamtos mokslų fakulteto prodekanės  išsamią paskaitą „Nanodalelės. Kas tai?“

Tokios išvykos praplečia pažinimo ribas ir padeda kryptingai planuoti karjeros kelią.

Moksleivius lydėjo klasių vadovės A. Beinakaraitienė ir A. Gudauskienė. Išvyką organizavo karjeros būrelio vadovė I. Čeplikienė.