Marijampolės marijonų gimnazija
Svečiuose šeimos centro vadovė Lina Braukylienė

Svečiuose šeimos centro vadovė Lina Braukylienė

Gruodžio 16 d. gimnazijoje lankėsi Marijampolės dekanato šeimos centro vadovė Lina Braukylienė. Lektorė I klasių gimnazistams skaitė paskaitą lytiškumo tema „Mergaitėms apie mergaites“ ir ,,Berniukams apie berniukus“. Lytiškumas yra viena iš tų temų, kuria mūsų visuomenėje dar nėra įprasta kalbėti, tačiau tai daryti yra būtina. Lektorė atvirai ir aiškiai su mergaitėmis ir berniukais kalbėjosi apie lytinę brandą, meilę, draugystę, atsakingą požiūrį į šeimą. Susitikimo metu kalbėta, kaip pažinti save biologiniu, psichologiniu, moraliniu požiūriu, kaip pažinti kūno pokyčius, kurie susiję su įvairiomis emocijomis. Žinios, išgirstos susitikimo metu,  mergaitėms ir berniukams ne tik  padės geriau pažinti save, įvertinti santykius su šalia esančiais, bet ir  ateityje  tikėtis puikių santykių šeimoje.

Dėkojame lektorei L. Braukylienei.