Projektas „The way to the world through the languages”

Europos Tarybos iniciatyva Europos kalbų diena – kartu su Europos Komisija – nuo 2001-ųjų metų rugsėjo 26-osios švenčiama kasmet. Kalbų mokėjimas vienija žmones, leidžia pažinti kitas šalis ir jų kultūras, taip pat didina mokymosi, įsidarbinimo ir verslo galimybes.

Šiais metais Europos kalbų dienos proga Marijampolės sav. Marijonų gimnazijos mokiniai vykdė projektą „The way to the world through the languages”. Pradinių klasių mokiniai susipažino su Europos valstybėmis, piešė jų vėliavas, gamino plakatus anglų kalba. Vyresnių klasių mokiniai praktikavo angliškas greitakalbes.

Projektą organizavo gimnazijos kalbų mokytojos A. Šimanauskienė ir I. Čeplikienė. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie projekto.