Mažiausiųjų pergalė!

1a klasės mokinių komanda (Gabrielius, Simas, Povilas, Jurgis, Jonas, Laurynas, Ieva) dalyvavo Lietuvos mokyklų pradinių klasių šachmatų čempionate ,,Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti” ir regiono atrankos turnyre tapo nugalėtojais! Sveikiname ir linkime mokinių komandai sėkmės finaliniame etape, kuris vyks Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose.

Mokomųjų bendrovių mugėje

Balandžio 19 d. vyko Marijampolės regiono mokomųjų bendrovių mugė. Mugės metu 41 mokinių mokomoji bendrovė pristatė savo verslo idėjas, sukurtas tiesiog mokyklos suole. Tai buvo ne tik puiki galimybė jaunimui išreikšti savo kūrybiškumą ir verslumo potencialą, bet ir svarbus žingsnis į verslo pasaulį. Net 24 verslo komisijos nariai vertino bendrovių …