,,Nubuskite su šypsena ir vykitės gyvenimą…  Gyvenkite jį, džiaukitės juo, ragaukite, uostykite, jauskite“. / Joe Knapp/

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Pavasarį mokiniai kartu su mokytojomis ir tėvais sėjo moliūgus, augino juos, stebėjo. Rugsėjo 28 d. į gimnazijos kiemą atriedėjo sveikuoliai moliūgai. Mokiniai juos svėrė, matavo, rūšiavo, visi kartu sudėliojo bendrą kompoziciją, skirtą Lietuvos šimtmečiui. „Oranžinę dieną“ pradinukai vaišinosi moliūgų patiekalais, diskutavo apie daržovių naudą sveikatai, atliko įvairias kūrybines užduotis. Mokiniai piešė besišypsančius veidukus, rašė linkėjimus ir sekmadienį, Pasaulinės širdies dieną,  Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje išdalino juos žmonėms. Šios akcijos tikslas – dovanoti šypsenas, dėmesį ir meilę tiems, kam to labiausiai reikia. Juk šypsena ir gera nuotaika – sveikatos garantas.

Pradinių klasių mokytoja I. Ramanauskienė