Birželio mėnesį visoje Lietuvoje vyko visuotinės atvirų durų dienos tėvelių darbovietėse „Šok į tėvų klumpes.” Šios veiklos tikslas – ne tik suteikti progą mokiniams ,,pasimatuoti” tėvų, senelių, artimųjų profesijas, bet ir įtraukti tėvus į ugdymo procesą. Prie iniciatyvos prisijungė 249 Lietuvos mokyklos iš 55 savivaldybių. Moksleiviai apsilankė įvairiose darbovietėse, kuriose dirba jų pačių ar bendraklasių tėveliai/globėjai.

Mūsų gimnazijos mokiniai tėvelių darbovietėse apsilankė birželio 19 dieną: UAB ,,Vidara”, policijos komisariate, Marijampolės P.Kriaučiūno bibliotekoje, Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, odontologijos klinikoje, Marijampolės kolegijoje bei kitose įstaigose.

UAB ,,Vidara” lankėsi IIa klasės gimnazistai. Stogus ir fasadus kuriančioje bei įdomius restauravimo darbus atliekančioje įmonėje moksleiviai įgijo daug įdomių žinių, susipažino su įvairių profesijų veiklomis. Įmonės vadovas jaunimui papasakojo apie savo šeimos verslą, negailėjo rimtų ir motyvuojančių patarimų, kurie yra reikalingi  kiekvienam jaunam žmogui. Ypač skatino viskuo domėtis, dalyvauti įvairiose veiklose ir kuo daugiau savanoriauti. Su gimnazistais bendravo statybos darbų vadovas, IT specialistas, įmonės administratorė.

Sugrįžę moksleiviai paruošė projektinius koliažus, kuriuose pateikė visa naudingą informaciją.
Mokinių ir mokytojų vardu nuoširdžiai dėkoju visiems, padėjusiems organizuoti tokią turiningą dieną !!!

Karjeros ugdymo mokytoja Inga Čeplikienė