Marijampolės marijonų gimnazija
GYVOJI PILIGRIMYSTĖ ŠILUVOJE

GYVOJI PILIGRIMYSTĖ ŠILUVOJE

Rugsėjo 14 dieną mūsų gimnazijos dešimtos klasės mokiniai, lydimi gimnazijos direktoriaus Sauliaus, pavaduotojos Irmos, kapeliono kun. Mindaugo bei mokytojų Linos, Aušros ir Neringos, vyko į Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus Šiluvoje.

Mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis organizavo ir vedė edukacines veiklas, į kurias mielai įsitraukė į atlaidus atvykę priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokinukai iš visos Lietuvos. Sojų vaško žvakių liejimas sudomino ne tik mažutėlius, bet ir juos lydėjusius mokytojus, o teatralizuotas rytmetys ,,Tau, Dieve, mano maža širdis” sukūrė nepaprastai šiltą bendrystės jausmą, palietė ir mažas, ir dideles širdis.

Gimnazistės Saulės malda ,,Marija, Marija, skaisčiausia lelija”, nuskambėjusi Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčioje, sujaudino ir sugraudino visus besimeldžiančiuosius, o mumyse sužadino norą dėkoti Mergelei Marijai už jos beribę meilę ir motinišką globą.

 Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gimnazijos ugdytiniais, kurie atsakingai ir kruopščiai vedė edukacijas, nuoširdžiai meldėsi Šv. Mišiose ir dalinosi savo dvasios turtais. Juk tikroji, gyvoji piligrimystė yra matuojama išdalintu gerumu bei mūsų pačių dvasine ūgtimi. Visi mes esame piligrimai: visi skirtingais keliais einame Dievo karalystės link.

Mokytoja Neringa