Marijampolės marijonų gimnazija
Pasaulinė tvarkymosi akcija!

Pasaulinė tvarkymosi akcija!

Rugsėjo 16 dieną į Juodkrantę sugrįžo tradicinis renginys, kai visas pasaulis palaiko tvarios gamtos idėją skleidžiančias iniciatyvas.

Kasmet per skirtingas valstybes nuvilnijanti pasaulinė tvarkymosi akcija paskatino festivalio „Sveika, Neringa!“ organizatorius vėl pakviesti savanorius pasirūpinti Kuršių nerijos kraštovaizdžiu. Jau antrus metus iš eilės Kuršių nerijoje savanoriauja mūsų gimnazistai. Šiemet mums teko šalinti invazinius augalus pilkosiose kopose. Pradžioje mokiniai pasimėgavo rudeniška šiluma pajūryje, o padirbėję šėlo Donato Montvydo koncerte. Gimnazijos bendruomenę šiai iniciatyvai paskatino istorijos mokytoja Loreta Tolkovienė. Kuršių nerijoje savanoriavo jungtinė komanda iš 5 a, 6a, 6b 7a, 7b, 8a ir Ia klasių (beveik 100 gimnazistų).