Marijampolės marijonų gimnazija
AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

Kauno ,,Žalgirio” arenoje šį ketvirtadienį vyko Lietuvos „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024″.  Tai, turbūt, laukiamiausias metų renginys būsimiems studentams. Savo studijų programas pristatė 35 Lietuvoje veikiančios mokslo įstaigos.

Vieną dieną trukusioje karjeros mugės metu aukštųjų mokyklų atstovai jaunuoliams, tėvams ir mokytojams atsakė į visus iškilusius klausimus apie studijų programas, stojimą į aukštąsias mokyklas ir karjeros perspektyvas.

Mugėje vyko Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuojamas forumas, buvo skaitomi įvairūs pranešimai. Šių metų forumo tema – „Ką svarbu žinoti esamiems ir būsimiems abiturientams?“ Jame buvo diskutuojama apie tarpinių patikrinimų ir valstybių brandos egzaminų tvarką, priėmimą į profesines ir aukštąsias mokyklas, karjeros planavimą.

Karjeros mugėje apsilankė ir mūsų gimnazijos II ir IV klasių moksleiviai lydimi karjeros mokytojų ir klasės auklėtojų. Visiems buvo naudinga ir prasminga diena, tiesianti tikslingą karjeros kelią į ateitį.