Žvilgsnis į dailininkų paveikslus gimnazistų akimis

Atkurti žinomą ar mėgstamą paveikslą – kūrybinė užduotis, kurią jau ne vienerius metus pateikiu vyresniųjų klasių mokiniams. Pernai metais su III – IV gimnazijos klasių gimnazistais dalyvavome  Muziejinių vertybių skaitmeninimas paskelbtame iššūkyje (gimnazistų atkurtų darbų nuotraukos yra patalpintos albume Atkurtų paveikslų kolekcija — Lietuvos nacionalinis dailės muziejus).

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir dabar, atlikdami šią užduotį gimnazistai trykšta kūrybiškumu, stebina idėjomis, atradimais, ieškojimais.  Esu dėkinga mokinių šeimų nariams, kad geranoriškai pažiūrėjo į šį projektėlį, kad ne tik padėjo ieškoti paveikslo atkūrimui reikalingų daiktų, rūbų ar jų detalių,  užfiksavo atkuriamą kūrinį, bet nepabijojo ir patys tapti paveikslų veikėjais. Džiaugiuosi puikiais darbais ir noriu pasidalinti tuo džiaugsmu su visais. Malonios filmuko peržiūros.

Dailės mokytoja B. Talalajeva