Mokinių dalyvavimo savivaldybės etapo olimpiadose rezultatai

Marijonų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo Marijampolės savivaldybės etapo dalykinėse olimpiadose bei konkursuose. Gimnazistai savo žinias  jau  išbandė informacinių technologijų, matematikos, biologijos, fizikos, chemijos, anglų kalbos olimpiadose bei meninio skaitymo konkurse.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo savivaldybės etape 6 a klasės mokinys Augustas Rimavičius užėmė 1 vietą ir gimnazijai atstovaus zoniniame etape. Mokinį  konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Z. Krukonienė.

53-iosios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etape I gimnazijos  klasių grupėje 1 vietą užėmė  Milda Ramanauskaitė (I b klasė). Mokinė, kaip Marijampolės gimnazistų atstovė, dalyvaus   Marijampolės  respublikiniame etape. 2 vieta atiteko  Beatai Almonaitytei (I a klasė).

II  gimnazijos klasių grupėje 1 vietą užėmė Justė Auštraitė (II b ), 2 vietą – Ieva Gradavičiūtė (II a), 3 vietą – Kristupas Kurminas (II a).

III gimnazijos klasių tarpe 2 vieta atiteko Kotrynai Brusokaitei (III b), 3 vieta – Agotai Kaminskaitei (III a).

IV gimnazijos klasių mokinių grupėje 2 vietą laimėjo IV b  klasės gimnazistė Paulina Adomavičiūtė.

Mokinius olimpiadai ruošė biologijos mokytoja J. Barabanovienė.

Marijampolės savivaldybės fizikos olimpiadoje  I gimnazijos klasių grupėje 1 vieta atiteko Danielei Šalaševičiūtei (I b), 2 vieta – Nojui Okleiteriui (I a), 3 vieta – Kamilei Galinytei (I a).

II gimnazijos klasių grupėje 1 vieta skirta  Pauliui Petrikaičiui (II b), 3 vieta – Justei Auštraitei(II b) .

III  gimnazijos klasių grupėje 1 vietą laimėjo  Juozas Kadusauskas (III b), 2 vietą – Rokas Karosas (IIIa).

IV gimnazijos klasių grupėje 1 vieta  skirta Dovydui Rutkauskui (IV b), 2 vieta – Gabijai Samušytei (IV b), 3 vieta – Laurynui Jakubauskui (IV c).

Mokinius olimpiadai ruošė fizikos mokytoja R. Motūzaitė.

Matematikos olimpiados savivaldybės etape I gimnazijos klasių grupėje 2 vieta atiteko Danielei Šalaševičiūtei (I b).

II gimnazijos  klasių grupėje 3 vieta – Pauliui Petrikaičiui.

III gimnazijos klasių grupėje 2 vieta – Nojui Skirkevičiui.

IV gimnazijos  klasių grupėje 2 vieta – Gabijai Samušytei.

Mokinius ruošė matematikos mokytojos A. Beinakaraitienė ir A. Gudauskienė.

59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape II gimnazijos klasių grupėje 3 vietą užėmė II b klasės mokinė Justė Auštraitė. Mokinę ruošė chemijos mokytoja D. Uckienė.

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados miesto (rajono) etape 1 vieta  skirta Laurynui Jakubauskui (IVc),

2 vieta – Nojui Skirkevičiui (III b).

Mokinius ruošė informacinių technologijų mokytoja Lina Rentelienė.

Džiaugiamės ir sveikiname  olimpiadų ir konkursų laimėtojus!