Marijampolės marijonų gimnazija
Naujos šeštokų patirtys!

Naujos šeštokų patirtys!

Spalio 13 dieną 6a ir 6 b klasių moksleiviai dalyvavo edukacinėse pamokose ,,Šifras: kalėjimo paslaptis” ir ,,Forto žvalgai” IX forte. Jų  metu autentiškose erdvėse susipažino su tarpukariu IX forte veikusiu Kauno sunkiųjų darbų kalėjimo padaliniu, šios įstaigos struktūra, vidaus taisyklėmis ir bausmių sistema.  Autentiškose forto gynybinės sienos erdvėse sužinojo jose esančių objektų istoriją, paskirtį ir reikšmę. Patirtinės veiklos metu galėjo pasijusti Pirmojo pasaulinio karo  žvalgais,  atliko žvalgybines užduotis. Po šios  edukacijos šeštokai  vyko į ledo rūmus, kur dalyvavo kitokioje fizinio ugdymo pamokoje,  išbandė olimpinę žiemos sporto šaką –  akmenslydį (bavarišką kerlingą), susipažino su šios  sporto šakos taisyklėmis, žaidė ant profesonaliai paruošto akmenslydžio ledo. Po šios pamokos linksmai leido laiką čiuožinėdami pačiūžomis. Už  naujų patirčių ir emocijų dieną moksleiviai dėkingi klasių auklėtojoms Linai Mieldažytei, Daivai Miliauskienei ir juos lydėjusiai istorijos mokytojai Loretai Tolkovienei.