Europos pinigų viktorina

Kovo 10 dieną vykusi Europos pinigų viktorina buvo kupina azarto ir greitų skaičiavimų, todėl praskriejo lyg akimirka! 💸 Nuotolinę nacionalinę  viktoriną penktą kartą organizavo Lietuvos bankų asociacija (LBA), bendradarbiaudama su mokinių verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“. Joje  dalyvavo  3 tūkstančiai mokinių iš 117 mokyklų – 1300 komandų. Iš renginio studijos dalyvius sveikino LBA prezidentė dr. Eivilė Čipkutė ir viktorinos vedėjas iliuzionistas Justinas Malinauskas, žiūrovų smalsumui ir išmonei pamiklinti paruošęs  kelis triukus.

Konkurso laureatams skirti LBA įsteigti piniginiai prizai. Skatinamasis  prizas  burtų keliu skirtas ir   Marijampolės marijonų gimnazijos komandai (mokiniams  Eikintui Valiokui, Nojui Okleiteriui, mokytojai Linai Mieldažytei).

Viktorinos metu mokiniai įgijo naujų žinių ir patyrė puikių emocijų.