Gimnazijoje vyko Sporto šventė

Birželio 6 dieną gimnazijoje vyko Sporto šventė, kurią organizavo kūno kultūros mokytojai. Jos metu mokiniai galėjo dalyvauti individualiose ir komandinėse rungtyse. Individualios rungtys : 3x3 krepšinis, lanko sukimas, žongliravimas futbolo kamuoliu, gyros kilnojimas, strėlyčių metimas. Komandinės rungtys: tarpklasinės varžybos, kurias sudarė 4 rungtys, taip pat sportiškiausios merginos ir vaikino varžybos. Visos šventės metu sporto salėje vyravo linksma, vasariška atsmosfera, kurią dar labiau praskaidrino grojanti muzika. Šventė susilaukė nemažo vaikinų dėmesio, tačiau merginų šiais metais dalyvavo mažai.

img_2063

Galima pasveikinti Pauliną Matulevičiūtę, kuri tapo „Sportiškiausia mergina“ ir Viktoriją Krampaitę, kuri ilgiausiai suko lanką. Didžioji dalis apdovanojimų atiteko Gintarui Balčiūnui, kuris gavo „Sportiškiausio vaikino“ titulą. Gintaras daugiausia kartų iškėlė net 16 kilogramų sveriančią gyrą, taip pat jo komanda, kurią sudarė Henrikas Ramanauskas ir Justas Kardišaukas 3x3 varžybose užėmė I vietą, o komandinėse tarpklasinėse rungtyse jungtinė III gimnazijos ir 8 klasių komanda taip pat laimėjo pirmąją vietą. Žongliravimą futbolo kamuoliu laimėjo Adomas Budrys . Taikliausią ranką „Strėlyčių metimo“ rungtyje turėjo Tautvydas Kudriašovas. Sporto šventės metu buvo apdovanoti „Tarpklasinių krepšinio varžybų“ nugalėtojai. Visi dalyvavę sporto šventėje buvo pavaišinti ledais, o nugalėtojus apdovanojo puikiomis statulėlėmis, kurios dar ilgai puoš gimnazistų lentynas.
Dėkojame mokytojams Kristinai Plūkaitei ir Gintautui Žimailai už ryžtą ir norą dirbti mokinių labui ir praskaidrinti jų pirmąsias vasaros dienas.
Šarūnė Petrošiūtė

imgp3480 0imgp3482 2imgp3523 3img_20772