Penktokų išvyka į Vilnių

Kovo 15 dieną 5 b klasės mokiniai lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje, kuris įsikūręs Vilniaus centre. Jie dalyvavo edukacinėje pamokoje, kurios metu sužinojo pinigų atsiradimo istoriją nuo seniausių jų formų- grūdų, kriauklių, kailių, gintaro - iki elektroninių pinigų, atsakinėjo į klausimus, specialiu presu nusikalė po suvenyrinę plokštelę – vieno skatiko pinigėlį. Muziejuje išvydo patį naujausią eksponatą – monetų piramidę, pastatytą iš milijono vieno cento monetų.

Po pietų mokiniai lankėsi LR Seimo rūmuose. Jiems ekskursiją vedė Seimo Informacijos ir komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyriaus darbuotojas. Jis supažindino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūromis, institucijos struktūra. Mokiniai vaikščiojo po Seimo rūmus, apžiūrėjo įvairias sales, sužinojo apie jų paskirtį, apžiūrėjo eksponuojamas parodas. Vėliau susitiko su Seimo nariu K. Mažeika, kuris atsakė į mokinių klausimus.

Už šią išvyką mokiniai dėkingi klasės auklėtojai J.Barabanovienei ir Kasparo mamytei.

DSC_0050DSC_0040DSC_0007DSC_0086DSC_0092DSC_0152DSC_0162