Namų darbai vasarai

19244001_1815345991816192_540963956_n

Vasara po truputį įsibėgėja. Moksleiviai jau mėgaujasi vasaros malonumais, mokytojams atostogos taip pat ne už kalnų. Tam, kad visai neatitrūktume nuo įprasto ritmo, keletas užduočių namų darbams ( ir mokiniams, ir mokytojams):

1. Stverkite kiekvieną džiaugsmo mirksnį.
2. Pastebėkit, įsileiskit, pajauskit ir paskleiskit visus tuos šviesius Dalykus, kurie tik ir laukia, kol bus pamatyti.
3. Venkite situacijų, kurios veikia negatyviai.
4. Daug sportuokite.
5. Skaitykite kiek įmanoma daugiau knygų... Ne todėl, kad privalote. Skaitykite, nes knygos jus gali įkvėpti naujoms svajonėms ir nuotykiams.
6. Atsikelkite tyliais gaiviais rytmečiais dar prieš saulėtekį ir stebėkite, kaip pasikeičia žemė, oras ir vanduo, kai pagaliau pateka saulė.
7. Pajuskite auksinį vasaros naktų kvepėjimą.
8. Būkite ne geri, bet geriausi.
9. Ieškokite draugų, kurie Jūsų gyvenimą praturtintų naujomis patirtimis.
10. Nevenkite  iššūkių.
11. Svajokite, koks turėtų ir galėtų būti Jūsų gyvenimas.
12. Jauskitės laimingi.
13. Kuo daugiau juoko įpinkite į savo kasdienybę.
14. Darykite tai, ko niekada nedarėte.
15. Pailsėkite, kad rudeniop galėtumėte ištarti: ,,Kokia graži Rugsėjo muzika!“

Saulėtos, šiltos,  nuotaikingos ir nepamirštamos vasaros! Sugrįžkime rudenį išmintingesni, vieningesni, draugiškesni!

Lietuvių kalbos mokytoja Rima Dragūnevičienė