Protų mūšis „ Ką žinau apie Lietuvą?“

Kovo 8 dieną 5-8 klasių mokinių komandos susirinko  išsiaiškinti, kuri klasė daugiausiai žino apie Lietuvą. Mokiniai atliko kūrybines užduotis, atsakinėjo į klausimus apie savo gimtąjį kraštą, jo žmones, prisiminė lietuvių liaudies mįsles ir patarles. Renginio metu gera nuotaika pasirūpino III b klasės mokiniai, kurie dalyviams dovanojo nuotaikingą liaudies šokį. Mokinių komandas savo dainomis džiugino gimnazijos choras ir solistė Ieva Dekaminavičiūtė. Proto mūšio metu įnirtingai dirbo ir vertinimo komisija: istorijos mokytoja L. Grinkienė bei direktorius S. Andriuška. Apibendrinus komandų rezultatus, paaiškėjo, kad visų klasių mokiniai apie Lietuvą žino daug įdomių faktų, tačiau geriausią gebėjimą dirbti komandoje pademonstravo 8a klasė. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame pavaduotojai J.Karpavičienei ir septintokams Godai Balaikaitei bei Pauliui Petrikaičiu, kurie rūpinosi renginio organizavimu ir vedimu.

DSC_0044DSC_0046DSC_0050DSC_0063