Vasario 12 – 16 dienomis šeši Marijonų gimnazijos moksleiviai ir trys jų mokytojai, tęsdami tarptautinių mainų projektą, apsilankėme Belgijoje youtube converter error whening. Vėlų trečiadienio vakarą Lieže atvykusius mus pasitiko priimsiančios šeimos. Ištarę paskutiniuosius žodžius gimtąja kalba, iškeliavom į savo laikinuosius namus mjam app. Kitą rytą laukė ekskursija į Šventojo Luiso koledžą, kuris nustebino savo dydžiu.
Mūsų laukė prancūziškos dainos mokymasis ir prisistatymas, kuriame kalbėjome ir apie Lietuvos migraciją Download subway surfers now for free. Buvo labai įdomu klausyti ir kitų šalių – Airijos, Ispanijos, Vokietijos ir Belgijos – pristatymus. Taip susipažinome su šalių istorijomis herunterladen. Po pietų aplankėme Metalurgijos muziejų, vėliau pasiskirstėm į dvi grupes: viena grupė keliavo pasižvalgyti po Belgijos sostinę Briuselį, o kita – pažaisti boulingą tigerjython. Penktadienį, šv. Valentino dieną, keliavome po Liežą, matėme kivių medį, pabuvojome Kosmoso tyrimų centre, stebėjome jau pradėtą statyti naują palydovą, po kelerių metų kilsiantį į kosmosą download vimeo for free. Šeštadienį, paskutinę viešnagės dieną, vaikščiojome anglių kasyklų šachtose, krūpčiodami nuo dinamitų sprogimų ir prieš akis iššokančių vorų gardena app herunterladen. Taip pat čiuožinėjome ledo arenoje, esančioje viename iš didesnių miesto prekybos centrų. O vakare su pilnais lauktuvių krepšiais grįžome į mokyklą, vakarieniavome su mokiniais ir jų tėvais messenger for android. Buvo tikrai smagu.
Į Lietuvą grįžome pilni geriausių įspūdžių, patobulinę savo anglų kalbos žinias ir susiradę daugybę naujų draugų, kurių nekantriai lauksime atvykstant į Lietuvą tv now plus app.
II b kl. gimnazistė Greta Gelgotaitė