Rugsėjo 18 – 25 dienomis Marijampolės marijonų gimnazijoje pagal daugiašalį „European passport to Employability“ Comenius projektą svečiavosi daugiau nei 20 moksleivių ir 10 jų mokytojų iš Ispanijos, Airijos, Vokietijos ir Belgijos geburtstagslieder zum downloaden kostenlos.

Pasitikti svečius gimnazijos mokytojai ir gimnazistai ruošėsi ilgai., mat reikėjo suderinti programą bei kitus organizacinius klausimus. Kiekviena šalis buvo įpareigota parengti „namų darbus“ ir pristatymus tema „Švietimo sistema ir įdarbinimo galimybės“ windows server. Projekto metu dalyviai svečiavosi Vilniuje, Trakuose, orientacinės rungties metu turėjo galimybę susipažinti su Marijampolės miestu. Paskutinę viešnagės dieną svečiai apsilankė ARVI grupės įmonėse dolphin for free.

Visos savaitės metu buvo lavinamos tarptautinio bendravimo ir anglų kalbos žinios. Dalyviai galėjo kalbėti anglų kalba ir formalioje, ir neformalioje aplinkoje, taip pat bet dalelę susipažino su lietuvių kalba adobe acrobat reader dc kostenlos downloaden. Žinoma, užteko laiko dalyvauti ir pamokose , kuriose buvo šiltai sutikti mokytojų . Moksleiviai iš užsienio šalių gyveno gimnazijos bendraamžių namuose subway surf for free.

Visi moksleiviai bei jų mokytojai į savo šalis išvyko šiek tiek pavargę, bet pilni gerų emocijų ir su šypsenomis veiduose. O dabar jau pradedame laukti paskutinės Comenius projekto išvykos – viešnagės Ispanijoje sharepoint herunterladen mac.

Greta Gelgotaitė, III b kl. gimnazistė