Vieną vasario mėnesio ketvirtadienį  gimnazistai turėjo  galimybę  pasvajoti apie ateitį. Antrokai, trečiokai ir ketvirtokai leidosi į kelionę po studijų pasaulį minecraft pocket edition kostenlos herunterladen vollversion. Jie lankėsi ,,Studijų mugėje“, kuri vyko Vilniuje. Tiek abiturientai, tiek jaunesnieji mokiniai dalyvavo įvairiose paskaitose, susipažino ir  su Lietuvos, ir su užsienio universitetų programomis.  Paskaitų metu būsimi studentai išgirdo patarimų, kaip pasirinkti profesiją, kad vėliau netektų gailėtis, susipažino su reikalavimais, jeigu norėtų studijuoti užsienio universitetuose acrobat reader windows 7 download for free. Patirties rinktis būsimą specialybę sėmėsi iš tų, kurie kažkada taip pat stovėjo kryžkelėje, bet išdrįso drąsiai siekti savo tikslo, nebijodami sunkumų.  Studentai nuoširdžiai dalinosi savo įspūdžiais apie studentų gyvenimą ir pasirinktos specialybės privalumus ir trūkumus word for pc.

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, todėl svarbu susikurti viziją, kuo jis tikisi tapti ir kokių veiksmų turėtų imtis to siekdamas sharepoint directories. Dėl šių priežasčių mūsų gimnazistai visą dieną bendravo  su tais, kurie gali padėti, nes reikia galvoti ne tik apie ateities perspektyvas, bet ir kaip tinkamai panaudoti turimus talentus bei atrasti naujus elsterform mac. Todėl aukštųjų mokyklų atstovai ketvirtadienį stengėsi padėti gimnazistams priimti teisingą  sprendimą, suteikdami vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, pateikė visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms autocad for free chip.

Gimnazistai dėkoja karjeros būrelio vadovei I. Čeplikienei už galimybę apsilankyti ,,Studijų mugėje“.

G.Samušytė, IIb klasės gimnazistė