Balandžio 18 dieną Marijampolės  Meilės Lukšienės švietimo centre  tiriamuosius  darbus  pristatė mokiniai iš įvairių savivaldybės mokyklų. Vienų  projektas buvo  apie taršą, kitų –  apie cukraus kiekį  gėrimuose, dar kiti kalbėjo apie laisvalaikį. Mūsų gimnazijos aštuntokų   tiriamasis darbas buvo  apie moliuskų namus. Jaunieji tyrinėtojai aptarė  įvairias moliuskų kriaukles, papasakojo, kur jos gyvena, kodėl  jos yra renkamos ir kam  naudojamos. Šio renginio metu įgijome  naujų žinių apie gamtą ir  aplinką, kurioje gyvename. Pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos. Aštuntokams labai patiko netradicinė biologijos pamoka netradicinėje erdvėje.

Pasiruošti tiriamųjų darbų pristatymui moksleiviams padėjo biologijos mokytoja Jūratė Barabanovienė.

Ernesta Kalinauskaitė, 8a klasės mokinė