TARPTAUTINIS VIRTUALAUS 2 (PRADINIŲ) KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS VAIZDO REPORTAŽŲ KONKURSAS „MY BIRTHDAY 2020“

Šių metų sausio mėnesį 2 (pradinių) klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti nuotoliniame vaizdo reportažų konkurse. Jie kūrė 60 sekundžių vaizdo reportažus anglų kalba ,,My birthday 2020“ („Mano gimimo diena 2020“).

Šiuo konkursu siekiama ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, ugdyti mokinių kūrybiškumą, norą atsiskleisti, plėsti įvairių dalykų mokytojų bendradarbiavimą ir veiklų integravimą į ugdymo procesą.

Vaizdo reportažuose komisijos nariai vertino mokinių kalbos taisyklingumą, raiškų tarimą bei originalumą.

Labai džiaugiamės mūsų gimnazijos mokine Milda Sarpalyte, kuri šiame konkurse užėmė 2-ąją vietą.

Dėkojame jos anglų kalbos mokytojai Ingai Čeplikienei bei IIIa gimn. klasės kūrybinei grupei: Mariui, Ugnei ir Aivarui.