Šių metų sausio mėnesį 2 (pradinių) klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti nuotoliniame vaizdo reportažų konkurse. Jie kūrė 60 sekundžių vaizdo reportažus anglų kalba ,,My birthday 2020“ („Mano gimimo diena 2020“) call of duty black ops 2 for free.

Šiuo konkursu siekiama ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, ugdyti mokinių kūrybiškumą, norą atsiskleisti, plėsti įvairių dalykų mokytojų bendradarbiavimą ir veiklų integravimą į ugdymo procesą download free bitdefender antivirus.

Vaizdo reportažuose komisijos nariai vertino mokinių kalbos taisyklingumą, raiškų tarimą bei originalumą.

Labai džiaugiamės mūsų gimnazijos mokine Milda Sarpalyte, kuri šiame konkurse užėmė 2-ąją vietą bau simulator 2015 mods herunterladen.

Dėkojame jos anglų kalbos mokytojai Ingai Čeplikienei bei IIIa gimn. klasės kūrybinei grupei: Mariui, Ugnei ir Aivarui.