Marijampolės marijonų gimnazija
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas Marijonų gimnazijoje

Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas Marijonų gimnazijoje

Nuo 1995 metų lapkričio 16-ąją dieną UNESCO paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet ragina šios dienos minėjimą. Tai švietimo apie totalitarinių rėžimų nusikaltimus, nusikaltimų žmogiškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programos dalis. 2021 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos miestas.

Marijonų gimnazijos mokiniai jungiasi prie šios iniciatyvos! Kiekvienas namelis- simbolis, sujungiantis mus, skirtingus žmones, į vieną gražų miestą.

Mūsų gimnazistai diskutavo apie tolerantišką visuomenę, aptarė tautinės  tolerancijos ir netolerancijos istorijoje pavyzdžius,  piešė piešinius, darė koliažus, kūrė svajonių miestą, kuriame norisi gyventi.

Būdami skirtingi mes nieko neatimame vieni iš kitų, bet, priešingai – gauname… Skirtumai nėra pretekstas nesantaikai… Mokomės būti kartu, tad ir mokinių mieste gyvena atjauta, supratimas, pagalba, nuoširdumas, draugystė, mandagus elgesys…