Marijampolės marijonų gimnazija
SVEIKINAME

SVEIKINAME

Kovo 12 d. Rygišių Jono gimazijoje vyko Lietuvos žaidynių tarpmokyklinės merginų tinklinio varžybos. Merginos užėmė antrą vietą.