Marijampolės marijonų gimnazija
Susitikimas su viešnia iš JAV ambasados

Susitikimas su viešnia iš JAV ambasados

Šiandien gimnazijoje vyko susitikimas su JAV ambasados Lietuvoje Viešųjų ryšių skyriaus vadove Heather E. Steil, kuri pasakojo apie savo karjeros kelią tarnyboje užsienio šalyse – Rumunijoje, Nepale, Afganistane. Bendraudami su viešnia neoficialioje aplinkoje, mokiniai tobulino savo anglų kalbos įgūdžius, taip pat artimiau susipažino su JAV kultūra, studijų galimybėmis Amerikoje. Šis susitikimas buvo naudingas, nes viešnios patirtis  įkvėpė  gimnazistus drąsiau ieškoti  savojo gyvenimo kelio. Smagu žinoti, kad p. Steil vakare įvykusiame Lietuvos ir JAV bendradarbiavimo šimtmečio parodos atidaryme, kuris vyko  Marijampolės Kultūros centre, mūsų gimnaziją įvardijo kaip vieną geriausių ambasados partnerių Marijampolėje.

                                                 K.Brusokas, IVb klasės gimnazistas