Marijampolės marijonų gimnazija
Šeštokų ir septintokų kelionė po šiaurės Lietuvą

Šeštokų ir septintokų kelionė po šiaurės Lietuvą

Rugsėjo 21 dieną jungtinis šeštokų ir septintokų ,,desantas” nusileido Lietuvos šiaurėje, netoli Akmenės. Pirmiausia žvalgėsi Kamanų aukštapelkėje, paskui visu greičiu užšuoliavo į bokštą. Smagu buvo išgirsti, kad pirmąkart buvo įveikta aukščio baimė. Ir ko gi nepadarai, kai šalia tokia puiki draugija. Vėliau Akmenės Menčių karjeras. Vaikai tvirtino, kad ši vieta nors ir neturi jokių interaktyvių lentų,
žaidimų aikštelių ar pan., jiems buvo viena smagiausių. ,,Norėčiau čia švęsti savo gimtadienį,” – tarstelėjo vienas septintokas. Kelionės pabaigoje – Šaltiškių molio karjeras. Pasak mokslininkų, vaizdai, kuriuos išvydome, primena Marso kosminių stočių panoramas. Gal dar būtume daugiau patyrinėję šį kraštą, deja, trumpėjanti rudens diena paragino grįžti namo. Už patirtus įspūdžius mokiniai dėkingi mokytojoms Loretai ir Rimai.