Sausio 13-ajai atminti

Šiandien II ir III klasių gimnazistai dalyvavo  netradicinėje  pilietiškumo, istorijos, lietuvių kalbos, geografijos ir kūno kultūros pamokoje. Pėsčiomis aplankė  svarbiausias  tragiškos  nakties vietas: TV bokštą, LRT studiją ir LR Seimo rūmus. Pakeliui žavėjosi  miesto panoramomis, leidosi Karoliniškių kraštovaizdžio draustinį išvagojusiomis raguvomis bei kalvų keteromis, pažvelgė į vaizdingąjį Vingio parką nuo Pilkakalnio atodangos. Vėliau, pasiekę Žvėryną, praėjo  iš Neries išnirusią Bebrų salą, pamatė senovinį miesto riboženklį su Gedimino stulpais.

Ačiū visiems už bendruomeniškumo jausmą, puikią nuotaiką… Tokių emocijų už jokius pinigus nenusipirksi… Gera gyventi Laisvoje Lietuvoje… Jautriai prisilietėme prie skaudžių Lietuvai įvykių… Žuvusiuosius pagerbėme tylos minute, uždegėme žvakeles… Už idėją dėkojame istorijos mokytojai Loretai, už galimybę šią idėją įgyvendinti AČIŪ gimnazijos direktoriui Sauliui.