Šį mėnesį gimnazijoje III klasių gimnazistai buvo supažindinti su VU ir MRU studijų programomis. Gimnazijoje lankėsi alumnas Evaldas Matijošaitis, Vilniaus universiteto (VU) ryšių su mokyklomis koordinatorius, Mykolo Romerio universiteto Sūduvos akademijos (MRU SA) dekanė dr. Raimonda Bogužaitė ir MRU Komunikacijos skyriaus projektų koordinatorė Ieva Kalpukevičiūtė. Svečiai gimnazistams pristatė savo universitetų studijų programas, studentų priėmimo procesus, diskutavo apie karjeros galimybes.





