Marijampolės marijonų gimnazija
Paskaita „Karjerą planuoju aš“

Paskaita „Karjerą planuoju aš“

Spalio 13 d. IVa ir IVb klasių mokiniai dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojo Artūro Solovejaus paskaitoje „Karjerą planuoju AŠ“. Susipažinę su programos, kurią sudarys paskaitų ir pamokų ciklas, tikslais bei dėstytojais, mokiniai atliko pirmąją praktinę užduotį. Svečias atvežė pavasarį mūsų gimnaziją keletu šimtukų baigusio Dovydo Rutkausko, kuris studijuoja šiame universitete, video linkėjimus ir draugystės dovanėles būsimiems programos dalyviams. Nuo ko pradėti karjeros planavimą, ko imtis toliau – šie ir kiti klausimai buvo aptarti su praktiniais pavyzdžiais ir patarimais. Ištartas žodis neliko be atsako – po paskaitos lektorius sulaukė susidomėjusių mokinių klausimų,  komentarų ir rimtų ketinimų tapti programos klausytojais bei dalyviais.