Marijampolės marijonų gimnazija
Paskaita „Blaivus gyvenimas veža“ su lektoriumi Simonu Dailide

Paskaita „Blaivus gyvenimas veža“ su lektoriumi Simonu Dailide

Marijonų gimnazijoje gruodžio 7 dieną lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos  prezidentas, laukinio jaunimo stovyklų vadovas, blaivių pramogų ir muzikos festivalio “VAROM” organizatorius Simonas Dailidė. Susitikimo su 8 klasės mokiniais metu dalinosi savo patirtimi  apie tai, kad ne tik nevartoja alkoholio, nerūko, sveikai maitinasi, bet ir savo pavyzdžiu stengiasi užkrėsti kitus. Kalbėjo, kaip nebijojo būti savimi, kaip sugebėjo keistis, kaip nuolat rodė iniciatyvas, savanoriavo ir to dėka įvykdė daug pradžioje nerealiai ir nepasiekiamai atrodžiusių idėjų. Mokiniams pasakojo, kaip galima linksmintis be svaigalų ir kaip pasikeičia pasaulis be jų,  kaip galima atkakliai siekti net pačių nerealiausių svajonių. 

Už susitikimą dėkojame Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.