Marijampolės marijonų gimnazija
Pasaulinė orientavimosi diena

Pasaulinė orientavimosi diena

Gegužės 11-18 dienomis daugelyje šalių minima Pasaulinė orientavimosi diena. Marijampolės moksleivių kūrybos centras ir orientavimosi sporto klubas „Javonis“ ta proga organizavo renginį šalia Marijonų gimnazijos esančiame Poezijos parke. Čia veikė nesudėtingos, pažintinės  orientavimosi trasos, kuriose jėgas išbandė skirtingo amžiaus gimnazistai. Mokiniai buvo supažindinti su orientavimosi sportu, Poezijos parko sportiniu žemėlapiu, naudojama įranga.

Pasaulinės orientavimosi dienos renginiai buvo suorganizuoti 53 pasaulio šalyse, 350 vietovių, juose dalyvavo apie 44 tūkst. žmonių… Ir mes esame tarp jų!

Nuoširdžiai dėkojame Moksleivių kūrybos centrui, klubui „Javonis“, treneriui Gintautui Ūsui už puikų laiką ir geras emocijas!